Elektroniczne archiwum dokumentów

Platforma AMODIT to elektroniczne archiwum i obieg dokumentów ze sztuczną inteligencją. Obsługa skanerów, wyszukiwanie pełnotekstowe, dostęp z urzędzeń mobilnych i o wiele więcej.

Korzyści

Elektroniczne archiwum dokumentów

Dokumenty papierowe i elektroniczne

Skanowanie dokumentów papierowych, kody kreskowe, odczyt dokumentów elektronicznych z maila i innych źródeł. Formularze z metadanymi, dane słownikowe, kategoryzacja itp.

Reguły i uprawnienia

Możesz dowolnie definiować reguły automatyzujące pracę, przypomnienia o terminach oraz zakresy dostępu.


Wyszukiwanie i dostęp z urządzeń mobilnych

Możesz zdefiniować uprawnienia i zasady dostępu do dokumentów. Możesz wyszukiwać dokumenty bieżące i archiwalne.

Kody kreskowe

System odczytuje i generuje kody kreskowe. Skanowane dokumenty mogą być automatycznie dzielone wg kodów.

Elektroniczne archiwum dokumentów

Prowadzenie działalności, firmy czy dużego przedsiębiorstwa wiąże się z produkcją dość dużej liczby różnorodnej dokumentacji. Dokumenty te dotyczą ściśle pracy, która jest zasadniczym przedmiotem funkcjonowania przedsiębiorstwa, dotyczą również pracowników, kontrahentów, finansów firmy. Wszystkie te dokumenty należy przechowywać przynajmniej przez kilka lat, ponieważ takie są przepisy i taka jest konieczność. Dokumenty te służą potwierdzaniu wielu decyzji, ponieważ w stosunkach biznesowych, formalnych, niezwykle istotne jest to by wszelkie decyzje potwierdzone zostały pisemnie. Archiwizowanie tych dokumentów jest niezwykle pracochłonne i czasochłonne, ponieważ nie wystarczy dokumentów spisać i schować. Powinny być one przede wszystkim dobrze opisane i uporządkowane, żeby ewentualne ich poszukiwanie było znacznie ułatwione i uproszczone. Sposobem na takie archiwizowanie dokumentów jest zastosowanie i wdrożenie naszego systemu amodit. To niezwykle proste i inteligentne oprogramowanie, które uczy się od użytkownika schematów postępowania i zgodnie z tymi schematami postępuje w kolejnych sytuacjach. W zasadzie wystarczy jedynie określić schematy postępowania a oprogramowanie zaczyna samodzielnie je realizować w odniesieniu do konkretnej i określonej dokumentacji. To zdecydowanie duże ułatwienie procesu archiwizowania dokumentów. Elektroniczne archiwum dokumentów to nie tylko porządek, to również znaczne ułatwienie dotarcia do poszukiwanej informacji, która już uprzednio została zarchiwizowana.

Newsletter