Elektroniczny obieg wniosków urlopowych | AMODIT
+48 538 116 005 poland@amodit.com

Obsługuj wnioski urlopowe elektronicznie.

Szybko, z dowolnego urządzenia. 

 

Wypełniasz formularz, wysyłasz do zatwierdzenia,

czekasz na akceptację. Masz bieżące informacje

na temat statusu wniosku w systemie.

WYPRÓBUJ DEMO

Obsługuj wnioski urlopowe elektronicznie.

Szybko, z dowolnego urządzenia. 

 

Wypełniasz formularz, wysyłasz do zatwierdzenia,

czekasz na akceptację. Masz bieżące informacje

na temat statusu wniosku w systemie.

WYPRÓBUJ DEMO

Elektroniczny obieg wniosków urlopowych

Zajmowanie się wnioskami urlopowymi w firmie nie jest łatwą kwestią. Jeżeli firma jest duża, to liczba wniosków, które należy przejrzeć i dać do zaaprobowania przełożonemu lub jego zastępcy jest również znaczna. Tradycyjny obieg wniosków urlopowych przysparza wiele trudności. Dobrym rozwiązaniem jest możliwość ich elektronicznej obsługi.

i

Gotowe szablony

W systemie AMODIT przygotowaliśmy dla Ciebie wiele najczęściej używanych procesów np.: wnioski urlopowe, delegacje, zaliczki, RMUA, PIT czy rekrutacje.

l

Własne procesy

Możesz dowolnie modyfikować szablony lub definiować własne procesy dostosowując je do swoich indywidualnych potrzeb, a wszystko dosłownie w kilka chwil.

Intuicyjność i inteligencja

AMODIT wykorzystuje sztuczną inteligencję do modelowania procesów oraz prognozowania zachowań użytkowników ułatwiając przyszłe korzystanie z systemu.

Integracja z systemami kadrowymi

Sprawdź, jak AMODIT będzie wymieniał dane z Twoim systemem. Oferujemy gotowe podłączenie do SAP, Comarch XL/Optima, Symfonia i możliwość integracji z dowolnym systemem.

Elektroniczny obieg wniosków urlopowych

Obieg wniosków urlopowych może być sporym wyzwaniem, zwłaszcza jeżeli w firmie zatrudnionych jest wielu pracowników. Tradycyjna ich obsługa wymaga sporo czasu oraz przestrzegania przewidzianych przez prawo pracy terminów. Rozwiązaniem, które znacznie ułatwia pracę z tego rodzaju dokumentami, jest elektroniczny obieg wniosków urlopowych.

Dzięki zastosowaniu systemu Amodit wszystkie czynności, które do tej pory wymagały fizycznego wypełniania oraz przechowywania dokumentów, przeniesione zostają do systemu. Korzyści, jakie płyną z implementacji tego nowoczesnego oprogramowania to między innymi znacznie krótszy czas, w jakim wnioski są zatwierdzane, zmniejszenie ilości dokumentów, które trzeba przechowywać, oraz możliwość wykonywania zadań poprzez urządzenia mobilne.

Proste w obsłudze elektroniczne wnioski urlopowe są także ułatwieniem dla pracowników. Ich wypełnienie nie sprawia kłopotów, a zaraz po uzupełnieniu wysyłane są do zatwierdzenia. Informacja o statusie wniosku jest dostępna w systemie, który dba o przestrzeganie terminów oraz prawidłowe wypełnienie formularzy. Praca z tym programem jest bardzo intuicyjna, co znacząco wpływa na zmniejszenie błędnie wypełnionych wniosków oraz znacznie przyspiesza obieg informacji w danym przedsiębiorstwie. Ważną zaletą tego systemu jest możliwość integracji z działającymi już w firmie najpopularniejszymi programami kadrowymi. Warto zatem skorzystać z zaawansowanego rozwiązania, jakim jest elektroniczny obieg wniosków urlopowych.

Dołącz do 50.000 zadowolonych użytkowników korzystających z systemu AMODIT

Przekonaj się jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie AMODIT i obsługuj procesy bez długiego i kosztownego wdrożenia.