22 35 52 164 poland@amodit.com

Elektroniczny obieg wniosków urlopowych

Elektroniczna obsługa wnisków urlopowych przynosi wiele korzyści. Procesy przebiegają sprawnie oraz są przejrzyste.
POBIERZ WERSJĘ DEMO

Elektroniczny obieg wniosków urlopowych

Zajmowanie się wnioskami urlopowymi w firmie nie jest łatwą kwestią. Jeżeli firma jest duża, to liczba wniosków, które należy przejrzeć i dać do zaaprobowania przełożonemu lub jego zastępcy jest również znaczna. Tradycyjny obieg wniosków urlopowych przysparza wiele trudności. Dobrym rozwiązaniem jest możliwość ich elektronicznej obsługi.
i

Gotowe szablony

W systemie AMODIT przygotowaliśmy dla Ciebie wiele najczęściej używanych procesów np.: wnioski urlopowe, delegacje, zaliczki, RMUA, PIT czy rekrutacje.

l

Własne procesy

Możesz dowolnie modyfikować szablony lub definiować własne procesy dostosowując je do swoich indywidualnych potrzeb, a wszystko dosłownie w kilka chwil.

Intuicyjność i inteligencja

AMODIT wykorzystuje sztuczną inteligencję do modelowania procesów oraz prognozowania zachowań użytkowników ułatwiając przyszłe koszystanie z systemu.

Integracja z systemami kadrowymi

Sprawdź jak AMODIT będzie wymieniał dane z Twoim systemem. Oferujemy gotowe podłączenie do SAP, Comarch XL/Optima, Symfonia i możliwość integracji z dowolnym systemem.

Wdrożenie systemu AMODIT istotnie usprawniło zarządzanie przepływem informacji, co jest ważną zmianą jakościową w obszarze działalności grupy PWN.

Ewa Szulc

Kierownik Administracji, Grupa PWN

Elektroniczny obieg wniosków urlopowych

Dzięki elektronicznemu obiegowi wniosków urlopowych wszystko przebiega sprawniej i pozwala utrzymać ład w dokumentach. System umożliwia szybkie sprawdzenie kto jest dostępny w danym czasie oraz pozwala na ustalenie zastępstw. AMODIT sprawia, że wszystkie wnioski zostają zaakceptowane w odpowiednim czasie, a żadna sprawa nie zostaje pominięta.

Elektroniczny obieg wniosków to doskonały sposób na zadbanie o wszystkie dane pracowników, a także możliwość umieszczenia ich w jednym miejscu. Dane każdego pracownika łącznie z wnioskiem o urlop będą dostępne dla przełożonego lub jego zastępcy.

Elektroniczna obsługa wniosków urlopowych przynosi wiele korzyści. System obiegu wniosków urlopowych ułatwia codzienne obowiązki, a praca przebiega sprawnie i szybko, dzięki odpowiedniej organizacji. Pracownicy otrzymują szybkie potwierdzenia swoich wniosków, a kadra zarządzająca posiada system pozwalający zaoszczędzić czas oraz wykonać zadania mobilnie, np. poprzez smartfon.

Dołącz do 30.000 zadowolonych użytkowników korzystających z systemu AMODIT

Przekonaj się jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie AMODIT i obsługuj procesy bez długiego i kosztownego wdrożenia.