Schemat blokowy

Elektroniczne wnioski urlopowe

Chcesz usprawnić obieg wniosków urlopowych w swojej firmie? Zależy Ci, żeby managerowie i pracownicy mieli wygodny dostęp do informacji na temat urlopów? Szukasz rozwiązania, które usprawni komunikację? Wnioski urlopowe w AMODIT to proces, dzięki któremu Twoi pracownicy zaoszczędzą mnóstwo czasu. Ta oszczędność to szansa na jeszcze większą efektywność w codziennej pracy.

Dowiedz się więcej
Wnioski urlopowe

Dla kogo elektroniczne wnioski urlopowe?

Wnioski urlopowe w AMODIT to proces dedykowany firmom, które zatrudniają większą ilość pracowników i chcą ułatwić pracę każdej ze stron zaangażowanej w proces urlopowy. Dzięki temu rozwiązaniu kadra managerska widzi na bieżąco dostępność swoich zespołów i planuje ciągłość działań, pracownicy w łatwy sposób zarządzają swoim urlopem, a dział HR jest odciążony.

Po co elektroniczne wnioski urlopowe?

Zamiast ręcznego wypisywania wniosku urlopowego i przekazywanie go na biurko przełożonego – szybkie wypełnienie formularza online z dowolnego urządzenia i bieżąca informacja na temat statusu sprawy. Zamiast pytań pracownika do działu kadr, ile jeszcze zostało urlopu do wykorzystania – wygodny wgląd w system. Oto swoboda, jaką daje ten prosty proces w AMODIT.

Korzyści dla Twojej firmy z wprowadzenia elektronicznych wniosków urlopowych

Sprawdź, w jaki sposób AMODIT usprawni pracę zespołu i pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie całej firmy. Korzyści tego rozwiązania to, m.in.:

Lepszy przepływ informacji

Szybsze zatwierdzanie

wniosków urlopowych

Oszczędność czasu dla działu HR

który nie musi za każdym razem weryfikować, czy dany urlop należy się pracownikowi

Zmniejszenie ilości dokumentów

w wersji papierowej i konieczności ich przechowywania

Zminimalizowanie błędów ludzkich

tj. pomyłki, zaginięcia i zniszczenia dokumentów, opóźnienia w składaniu wniosków, nieprawidłowe kalkulacje dni urlopowych

Możliwość obsługi procesu w każdej chwili

również za pośrednictwem urządzeń mobilnych

Ułatwienie dla pracowników

w tym wygodny wgląd w status zgłoszonych wniosków oraz aktualnej liczby dni urlopowych

Pewność

że formularze urlopowe są wypełniane prawidłowo, a wszystkie terminy związane z obsługą tego procesu zachowane

Jeszcze więcej korzyści z wprowadzenia elektronicznych wniosków urlopowych

Wygodny wgląd w informacje o stanie wykorzystania urlopu

Dzięki integracji z systemami HR AMODIT przetrzymuje i udostępnia pracownikom informacje o stopniu wykorzystanego urlopu. Każdy widzi, jaki urlop mu przysługuje, ile pozostało dni do wykorzystania i nie musi w tym celu angażować działu HR.

Łatwe zastępstwa i ciągłość pracy

Gdy pracownik wybiera się na urlop, może wskazać, kto i w jakim zakresie będzie go zastępował podczas nieobecności. Zastępujący akceptuje wniosek oraz uzyskuje dostęp do spraw w AMODIT, dzięki czemu ciągłość pracy zostaje zachowana.

Przejrzysty harmonogram urlopów

Każdy pracownik może łatwo sprawdzić, kto w danym okresie przebywa na urlopie lub planuje nieobecność w firmie. Widoczna jest również informacja o tym, kto pełni rolę zastępcy podczas nieobecności pracownika, dzięki czemu komunikacja zostaje uproszczona.

Zgodność z prawem pracy

W AMODIT zaimplementujesz reguły, które będą pilnować zasad przyznawania urlopów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Umów się na darmową konsultację

z jednym z naszych specjalistów. Zaprezentujemy Ci krok po kroku, jak przy pomocy AMODIT skutecznie zoptymalizować wnioski urlopowe w Twojej firmie.

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.