Zostań partnerem Amodit - AMODIT
+48 538 116 005 poland@amodit.com

Zostań Partnerem Amodit!

 

Dołącz do naszej sieci partnerskiej i rozpocznij

współpracę z liderem cyfrowej transformacji.

Zostań naszym Partnerem

Zostań Partnerem Amodit!

 

Dołącz do naszej sieci partnerskiej i rozpocznij

współpracę z liderem cyfrowej transformacji.

Zostań naszym Partnerem

Dołącz do naszej sieci partnerskiej

Czy Twoja firma poszukuje rozwiązania dopełniającego własną ofertę lub chce rozszerzyć swoje portfolio o produkt, który pomaga Klientom przejść do świata cyfrowej transformacji?

Jeśli szukasz stabilnej firmy, z ugruntowaną pozycją na rynku, z produktem polecanym przez wielu Klientów to dobrze trafiłeś. Dołącz do naszej sieci partnerskiej i rozpocznij z nami współpracę opartą na partnerskich relacjach.

Kogo szukamy?

Rozpoczynając współpracę z nami możesz wybrać pomiędzy trzema rodzajami partnerstwa. Wybierz opcję, która najlepiej pasuje do Twojej firmy i zacznijmy działać.

Partnerstwo Solution Provider

Chcesz rozszerzyć swoje portfolio produktów o system Amodit i planujesz samodzielnie wdrażać to rozwiązanie u swoich Klientów? Dołącz do nas jako Partner Solution Provider. Przekażemy Ci niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, abyś stał się ekspertem od wdrożeń Amodit.

Partnerstwo Reseller

Planujesz stworzyć z nami usługę, która będzie idealnie dopasowana do Klientów i będziesz mógł ją oferować, jako własny produkt? Wybierz Partnerstwo Reseller. Wspólnie opracujemy model usługi skrojonej pod potrzeby Twoich Klientów i wesprzemy Cię w działaniach.

Partnerstwo Referral

A może chciałbyś po prostu polecać nasz produkt swoim Klientom? Zacznij współpracować z nami jako Partner Referral. Po przekazaniu niezbędnych informacji i kontaktu zajmiemy się kompleksową obsługą handlową, wdrożeniową, serwisową oraz procesem posprzedażowym.

Poznaj system Amodit

AMODIT to innowacyjny system obiegu dokumentów, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do modelowania procesów oraz prognozowania zachowań użytkowników. Platforma umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.

użytkowników

wdrożonych procesów

partnerów na świecie

Co możemy Ci zaoferować?

w

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

W zależności od Twoich potrzeb przeszkolimy Cię z zakresu handlowego i technicznego. Nauczymy Cię, jak ofertować, prezentować oraz wdrażać. Będziesz gotowy świadczyć pomoc swoim Klientom na najwyższym poziomie.

Gotowość do konsultacji

Nasz zespół jest gotowy, aby skonsultować z Tobą każdy proces biznesowy, jaki można odwzorować w pracy Twoich Klientów. Dzięki temu mamy pewność, że nasz produkt spełnia wszystkie ich wymagania.

Pomoc w dotarciu do klientów

Nie wiesz jak docierać do Klientów? Nic straconego. Nasz zespół z sukcesami realizuje rozmaite kampanie marketingowe. Podzielimy się z Tobą naszymi doświadczeniami i metodami docierania do Klientów.

Przejrzystość modelu licencyjnego

Przejrzysty model licencyjny pozwoli Ci w łatwy sposób przygotować ofertę dla Twoich Klientów i zapewni Ci możliwość dotarcia do Klienta bez znaczenia, czy jest to mała, średnia czy duża firma.

i

Dostęp do materiałów

Otrzymasz od nas pakiet materiałów pomocnych przy pracy z systemem Amodit. Dodatkowo dzięki naszym zadowolonym Klientom mamy przygotowane gotowe referencje, które będą dla Ciebie wsparciem w rozmowach z Klientami.

Z

Nasze mocne strony

Doskonale znamy nasze mocne strony. Podpowiemy Ci, jak z nich korzystać. Opowiemy, jakie korzyści w różnych obszarach niesie za sobą wdrożenie systemu do elektronicznego obiegu dokumentów.

Poznajmy się lepiej

Zapoznałeś się z korzyściami wynikającymi ze współpracy z Amodit, ale chciałbyś poznać nas lepiej? Wypełnij poniższy formularz i prześlij do nas. Skontaktuj się z nami, telefonicznie, mailowo lub umów spotkanie online.

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.