Schemat blokowy

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna AMODIT

Odpowiadamy na wyzwania współczesnego świata. Rozwijamy naszą działalność biznesową w oparciu o system wartości, który opieramy na rozwoju ekonomiczno-społecznym firm poprzez wzmacnianie na drodze do digitalizacji cyfrowej.

Rozwój to podstawa naszego podejścia

Jesteśmy świadomi biznesowej odpowiedzialności, niezależnie od wielkości firmy, złożoności czy lokalizacji. Wyrażamy nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną poprzez strategię, kulturę i codzienną działalność naszej firmy. Zgodnie z naszymi wartościami jesteśmy zaangażowani w te obszary działalności. Chcemy mieć czynny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość i za pośrednictwem naszych decyzji tworzyć lepsze rozwiązania, które wpłyną pozytywnie na inne przedsiębiorstwa.

Schemat blokowy
United Nations Global Compact

United Nations GLOBAL COMPACT

Mamy przyjemność ogłosić, że Amodit przystąpił do United Nations Global Compact — platformy, która działa na rzecz rozwoju, wdrażania oraz promowania odpowiedzialnych praktyk biznesowych. Z dumą dołączamy do tysięcy innych firm, które zobowiązały się podjąć odpowiedzialne działania biznesowe, by tworzyć świat, jakiego wszyscy pragniemy.

Bikepark Kazoora

Bikepark KAZOORA

Pasja, to właśnie połączyło Amodit i Bikepark Kazoora. Nieoczywista na pierwszy rzut oka mieszanka branży informatycznej i miłośników jazdy na rowerze sprawiła, że obserwując wzajemnie swoją działalność, możemy się inspirować i napędzać do działania.

Stowarzyszenie To Help Africa

Stowarzyszenie TO HELP AFRICA

Jesteśmy jednym z darczyńców Stowarzyszenia To Help Africa, które z wielu kropli tworzy cały strumień dobra dla mieszkańców, którzy posiadają utrudniony dostęp do wody pitnej. Zgadzamy się z ideą stowarzyszenia i z tym, żeby na co dzień dostrzegać rzeczy, które nie w każdej części świata są tak samo oczywiste.

Sieć Obywatelska Watchdog Polska

Sieć Obywatelska WATCHDOG POLSKA

Nasi pracownicy mają głos. Co kwartał głosują, jaką inicjatywę społeczną lub charytatywną chcą, by wsparła firma. Dla naszych pracowników możliwość dostępu do rzetelnych informacji jest kluczowa, dlatego też postanowili, że wsparcie Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska to dobra inwestycja.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Fundacja Dajemy DZIECIOM SIŁĘ

Wychowanie dzieci w miłości i szacunku wydaje się być oczywiste, ale nie zawsze tak jest. Mając na względzie dobro najmłodszych, którzy w przyszłości mogą stać się świetnymi ludźmi, pełnymi pasji, zaangażowania i radości do otaczającego ich świata stawiamy na profesjonalną pomoc psychologiczną i prawną dla dzieci.

Fundacja Onkologiczna Alivia

Fundacja ONKOLOGICZNA ALIVIA

Bezradność, z jaką zmagają się osoby chore, ale także ich bliscy jest nie do opisania. Choroba nowotworowa to doświadczenie bardzo trudne, długie i wymagające. Wiemy, jak ważne jest wsparcie w tym okresie, dlatego nasi pracownicy postanowili wspomóc Fundację Onkologiczną Alivia, zajmującą się opiekną nad osobami cierpiącymi na choroby nowotworowe.

Fundacja Jedni Drugim

Fundacja JEDNI DRUGIM

Niesienie pomocy przewlekle i nieuleczalnie chorym wydaje się być sprawą oczywistą. Nasi pracownicy postanowili swoją opieką otoczyć fundację Jedni Drugim, która dba o osoby znajdujące się w poważnyn stanie zdrowia, który ogranicza codzienne życie ich oraz ich rodzin.