Schemat blokowy

Klienci

Wiodące firmy na całym świecie ufają systemowi AMODIT jako platformie do elektronicznego obiegu dokumentów, która wspiera automatyzację i optymalizację procesów biznesowych.

 • Adecco Klienci AMODIT
  Centralizacja zadań, zastępowalność podczas nieobecności pracowników i dostęp do wszystkich danych to korzyści, które po wdrożeniu AMODIT obserwuje firma Adecco.
  Poznaj nasze rozwiązania dla branży HR
 • Holcim Klienci AMODIT
  Kluczowy gracz rynku budowlanego w Polsce wyeliminował ponad 80% papierowych umów. W ten sposób Holcim realizuje w praktyce koncepcję „zero paper” jako część firmowej strategii zrównoważonego rozwoju.
  Poznaj nasze rozwiązania dla branży produkcyjnej
 • Klienci AMODIT Mobica
  Likwidacja wąskiego gardła w postaci procesów kadrowych w firmie Mobica pozwoliła na zaoszczędzenie kilka tysięcy złotych miesięcznie dzięki wprowadzeniu elektronicznych akt osobowych. Poznaj nasze rozwiązania dla branży IT
 • Polskie Centrum Badań i Certyfikacji
  Wygodny dostęp do danych, skrócenie czasu potrzebnego na proces i sprawny przepływ informacji w zespole – to tylko niektóre pozytywne zmiany, które zaszły w PCBC po wdrożeniu AMODIT.
  Poznaj nasze rozwiązania dla branży badawczej

Zaufali NAM

Wspieramy sukces biznesowy naszych Klientów, nawiązując trwałe relacje oraz znajdując optymalne rozwiązania. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość oferowanych usług i obustronna satysfakcja to jedyna droga do sukcesu na rynku. Z funkcjonalności platformy AMODIT korzysta już ponad 50 000 użytkowników z takich branż jak: finanse, administracja, sieci sklepów czy firmy z rozproszoną strukturą organizacyjną. Przekonaj się jak, AMODIT może usprawnić procesy w Twojej firmie.

Wspieramy sukces biznesowy naszych Klientów, nawiązując trwałe relacje oraz znajdując optymalne rozwiązania. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość oferowanych usług i obustronna

„Narzędzie w prosty i przejrzysty sposób nadaje procesom biznesowym ustrukturyzowaną formę, przez co usprawnia pracę całej firmy.”

Kamil Magnucki

IT SAP Competency Manager, AmRest