Schemat blokowy

Efektywne i przejrzyste procesy biznesowe

Chcesz zwiększyć efektywność procesów w Twojej firmie? Poznaj AMODIT – rozwiązanie, dzięki któremu zautomatyzujesz i zdigitalizujesz, a w efekcie usprawnisz pracę swojego zespołu.
Dowiedz się więcej
Platrofma AMODIT

Korzyści dla Twojej firmy z elektronicznym obiegiem dokumentów

Redukcja kosztów

Optymalnie zaprojektowane procesy biznesowe oznaczają dla Twojej firmy oszczędność czasu i pieniędzy.

Zwiększona efektywność

Automatyzacja wyklucza z procesu monotonne i powtarzalne czynności, dzięki czemu pracownicy mogą skupiać się na innych zadaniach.

Dane do analizy

System gromadzi i analizuje dane, które możesz raportować i analizować bezpośrednio w systemie. Intuicyjna opcja „przeciągnij i upuść”, wygodne filtrowanie z użyciem AI oraz wydajny i płynny interfejs użytkownika – to tylko niektóre atuty AMODIT.

Przyspieszona decyzyjność

Platforma AMODIT umożliwia Ci szybsze zamykanie obiegu spraw, bez tracenia czasu na telefony, e-maile i chodzenie od biurka do biurka.

Biuro bez papieru

Wszystkie niezbędne dokumenty możesz przechowywać w AMODIT w formie elektronicznej, co ułatwia całemu zespołowi dostęp do informacji.

Szybki dostęp

Platforma AMODIT stanie się Twoim prywatnym archiwum elektronicznym. Z łatwością odszukasz interesującą Cię sprawę i zapoznasz się z jej szczegółami.

Elastyczne rozwiązanie

Gdy zmienia się firma, AMODIT dotrzymuje jej kroku. Wdrożone procesy można elastycznie modyfikować i aktualizować do zmieniających się potrzeb.

Wygodny low-code

Łatwe wprowadzanie modyfikacji to mocna strona AMODIT. Zmiany w procesach wprowadzisz samodzielnie bez pisania kodu.

Praca zdalna

Użytkownicy AMODIT mogą uczestniczyć w procesie z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Dzięki temu rozwiązaniu komunikacja w zespole jest jeszcze bardziej skuteczna.

Jak działa platforma AMODIT

Platforma AMODIT ułatwi Ci przeniesienie procesu biznesowego do cyfrowej rzeczywistości. Tylko pięć prostych kroków dzieli Twój zespół od większego komfortu codziennej pracy i poprawy efektywności. Wykorzystaj gotowe komponenty i z łatwością zoptymalizuj poszczególne procesy.

1. Zaprojektuj ŚCIEŻKĘ

Przy użyciu narzędzia do projektowania diagramu stanów określ, jakie etapy występują w Twoim procesie.

2. Stwórz FORMULARZ

W ramach obiegu procesu jego uczestnicy pracują z danymi – pozwól im je uzupełniać na ustrukturyzowanych i walidowanych formularzach. Na tym etapie kluczowe są optymalizacja i automatyzacja zadań. Nie wszystkie dane na formularzu muszą zostać uzupełnione ręcznie. Z AMODIT masz możliwość użycia dowolnego narzędzia OCR do automatycznego odczytu danych z załącznika.

3. Zdefiniuj REGUŁY BIZNESOWE

Każdym procesem biznesowym, bez względu na branżę i wielkość firmy, sterują określone reguły. Przenieś je do AMODIT, przy okazji automatyzując jak najwięcej czynności.

4. Dokonaj niezbędnych INTEGRACJI

Elementem automatyzacji procesów są integracje z innymi aplikacjami, z których korzysta Twoja firma. Jeszcze przed wdrożeniem określ, z jakich aplikacji korzystasz i jaki cel chcesz osiągnąć. Na tej podstawie dobierzemy najlepszy sposób integracji lub zaproponujemy gotowe rozwiązanie.

5. Rozpocznij PRACĘ Z PLATFORMĄ

Użytkownicy mogą rozpocząć pracę z procesem i wprowadzać dane do obiegu.

Transformacja cyfrowa w 100% dopasowana do Twoich potrzeb

Wybierz model, który odpowiada Twojej firmie

Platforma AMODIT dostępna jest w dwóch modelach: on-premises lub SaaS (Software as a Service). To Ty decydujesz, czy wolisz posiadać całą infrastrukturę u siebie, czy wolisz, by jej obsługa spoczywała na nas.

Jedno narzędzie – tak wiele możliwości

AMODIT daje Ci pełną swobodę tempa cyfrowej transformacji firmy. Możesz przenosić na platformę poszczególne procesy krok po kroku, na bieżąco obserwować efekty i na ich podstawie podejmować kolejne decyzje.

Skaluj i osiągaj więcej

AMODIT rośnie razem z Twoją firmą. Wdrożenie systemu do elektronicznego obiegu dokumentów to inwestycja na lata, dlatego procesy w AMODIT są otwarte na zmiany. Otrzymujesz elastyczne narzędzie, które pozwoli Ci dostosowywać Twoje procesy do zmieniającej się rzeczywistości biznesowej i wciąż zwiększać efektywność zespołu.

Umów się na darmową konsultację

z jednym z naszych specjalistów. Zaprezentujemy Ci krok po kroku, jak przy pomocy AMODIT skutecznie zoptymalizować procesy biznesowe w Twojej firmie.

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.