Schemat blokowy

Integracje z AMODIT

Korzystasz z AMODIT i zależy Ci na efektywnym przepływie informacji pomiędzy różnymi systemami w swojej firmie? Skorzystaj z możliwości integracji z rozwiązaniami zewnętrznymi i spotęguj wygodę przebiegu procesów biznesowych.

Dowiedz się więcej
Integracje AMODIT

Sprawdź, z jakimi rozwiązaniami możesz zintegrować system AMODIT i co dzięki temu zyskasz

ERP i inne aplikacje w Twojej firmie

Chcesz mieć pewność, że różne bazy w Twojej firmie obsługują te same dane? Dzięki elastyczności AMODIT z łatwością zintegrujesz to rozwiązanie z popularnymi systemami ERP (i nie tylko). CDN XL, Optima, Symfonia, enova365, Teta czy SAP – to tylko niektóre aplikacje używane przez naszych klientów, które połączyliśmy z AMODIT. Nie znalazłeś gotowej integracji? Stworzymy dla Ciebie dedykowane rozwiązanie.

KSeF Connector

Szybko i wygodnie wysyłaj faktury sprzedażowe i odbieraj faktury zakupowe. Wybierz usługę sieciową KSeF Connector i zintegruj dowolne oprogramowanie z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

Symfonia OCR

Zwiększ efektywność zespołu i oszczędź nawet 60% czasu potrzebnego na wprowadzenie faktury do systemu AMODIT. Dzięki temu programowi z technologią OCR będziesz mógł wygodnie odczytywać dane z obrazu faktury i przekształcać je na postać cyfrową.

ABBY FlexiCapture

Zależy Ci na jeszcze szybszej obróbce danych? Dzięki temu zaawansowanemu oprogramowaniu OCR będziesz mógł automatycznie i selektywnie pobierać dane z różnego rodzaju dokumentów, takich jak faktury, umowy i listy przewozowe. Wprowadzanie danych na formularz zostanie zautomatyzowane, błędy zminimalizowane, a użytkownicy zaoszczędzą czas. Co to oznacza w praktyce? Dodatkową wygodę codziennej pracy i jeszcze większą efektywność firmy.

Paczka przelewów

Chcesz usprawnić proces płatności w swojej firmie? Szukasz narzędzia do masowego przetwarzania przelewów krajowych i zagranicznych? Wygeneruj plik z wybranymi przelewami, który z łatwością zaimportujesz w systemie bankowym. To rozwiązanie do masowego przetwarzania przelewów krajowych i zagranicznych w wybranych walutach.

SMS API

Chcesz przyspieszać procesy w firmie? Wysyłaj wiadomości SMS z poziomu aplikacji AMODIT. Dzięki temu narzędziu użytkownicy systemu będą mogli docierać z ważnymi informacjami bezpośrednio do kluczowych odbiorców, bez względu na to, w jakim miejscu się znajdują.

AMODIT TrustCenter

Postaw na wygodę i bezpieczeństwo dopełniania formalności. Dzięki tej usłudze będziesz mógł elektronicznie podpisywać dokumenty z partnerami, podwykonawcami, zleceniobiorcami, pracownikami czy menedżerami. AMODIT TrustCenter gwarantuje zgodność z ustawami i rozporządzeniami regulującymi techniczne aspekty podpisu elektronicznego.

Podpisy kwalifikowane

Zintegruj AMODIT z podpisami kwalifikowanymi. W ten sposób będziesz szybko, wygodnie i bezpiecznie podpisywać dokumenty elektroniczne zarówno w AMODIT, jak i AMODIT TrustCenter. Ta usługa jest dostępna dla użytkowników pracujących na urządzeniach z systemem Windows (jeśli nie spełniasz tego wymagania oferujemy integrację z rozwiązaniem SimplySign, które umożliwia podpis kwalifikowany z dowolnego urządzenia). Współpracując z nami, możesz wybrać każdy podpis kwalifikowany dostępny na polskim rynku.

SimplySign w ramach TrustCenter

Pełna swoboda podpisów elektronicznych za pomocą certyfikatu kwalifikowanego w chmurze. Dzięki integracji SimplySign z AMODIT TrustCenter będziesz mógł wygodnie, bezpiecznie i bez ograniczeń systemowych korzystać z podpisu kwalifikowanego SimplySign. Co ważne, zrobisz to bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

E-dowód w ramach TrustCenter

Chcesz wygodnie potwierdzać tożsamość w internecie? Zintegruj AMODIT z funkcjonalnością E-dowód, która umożliwi Ci korzystanie z elektronicznej formy tego dokumentu. Ze względu na wdrożone zabezpieczenie wykorzystasz E-dowód jako podstawę do elektronicznego podpisu na platformie AMODIT TrustCenter.

Active Directory

Jeszcze łatwiejsze zarządzanie użytkownikami AMODIT? To możliwe dzięki integracji z Active Directory. Dzięki tej funkcjonalności będziesz automatycznie tworzyć użytkowników AMODIT na podstawie już istniejących użytkowników w Active Directory oraz zarządzać nimi w jednym miejscu. Korzyści? Optymalizacja pracy administratorów, którzy będą wygodnie zarządzać dostępem użytkowników do aplikacji AMODIT za pomocą zasad i procedur stosowanych w całej organizacji.

Azure Active Directory

Dzięki Azure AD będziesz swobodnie zarządzać tożsamością i dostępem do AMODIT zarówno w chmurze, jak i na lokalnych serwerach. Ta integracja to wygodna możliwość jednego logowania do wielu aplikacji bez potrzeby pamiętania kilku haseł. Z Azure AD będziesz również zarządzać dostępem do zasobów, nadając członkom zespołu określone role i związane z tym uprawnienia.

OAuth (Google, Facebook, Microsoft), OpenID, SAML

Łatwy proces logowania i szybki dostęp do aplikacji – to najważniejsze korzyści tej integracji. Jak to działa? Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy będą mieli możliwość logowania się do aplikacji AMODIT za pomocą swoich istniejących kont zewnętrznych dostawców.

eDoręczenia

eDoręczenia to narzędzie, które zintegrowane z AMODIT, umożliwia kompleksową obsługę korespondencji w formie elektronicznej i zastąpi list polecony za potwierdzeniem odbioru. Korespondencja odbierana za pośrednictwem eDoręczeń stanie się nowym źródłem korespondencji przychodzącej, jednak nie będzie jedynym.  Nadal będziesz odbierać korespondencję z innych źródeł jak list tradycyjny czy e-mail. Dzięki integracji firma zyskuje możliwość kompleksowej obsługi korespondencji, wychodzącej i przychodzącej, co pozwoli na efektywne zarządzanie tym procesem.

eNadawca

Chcesz zautomatyzować nadawanie poczty? Z platformą eNadawca szybko i wygodnie przygotujesz etykiety potrzebne do wysyłki przesyłek listowych, paczkowych oraz paletowych za pośrednictwem Poczty Polskiej. Dzięki tej integracji użytkownicy AMODIT nie będą musieli ręcznie wypełniać danych do wysyłki listów i paczek. System sam pobierze niezbędne informacje z dokumentów, a następnie wyśle je automatycznie do eNadawcy.

FedEx

Korzystasz z usług FedEx? Dzięki integracji z AMODIT będziesz to robić jeszcze wygodniej. Integracja umożliwia rejestrowanie zleceń wysyłki bezpośrednio do aplikacji FedEx, co pozwala na oszczędność czasu i uniknięcie błędów związanych z ręcznym przepisywaniem danych. Dodatkowo zyskasz pełną kontrolę nad całym procesem wysyłki. Szczególnie przydatna jest możliwość śledzenia statusu paczek przez osoby zainteresowane nadaną paczką, co pozwala na szybką reakcję w przypadku problemów z dostawą.

DHL

Zautomatyzuj proces związany z nadawaniem przesyłek dzięki integracji aplikacji DHL z AMODIT. Dzięki niej pracownicy Twojej firmy będą mogli szybko i sprawnie generować etykiety przesyłek oraz śledzić je. Korzyści? Duża oszczędność czasu i mniejsze ryzyko błędów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych koniecznych do nadania przesyłki.

eRecruiter

Wybierz aplikację eRecruiter do zarządzania rekrutacją i kandydatami i spraw, że proces poszukiwania i selekcji pracowników będzie przebiegał jeszcze sprawniej. Dodatkowo możesz rozszerzyć swój proces rekrutacji o dowolne procesy realizowane w AMODIT, np. e-podpis dokumentów z kandydatem na podstawie danych z eRecruitera.

VIES

Chcesz szybciej weryfikować numery VAT kontrahentów podczas przetwarzania dokumentów w systemie AMODIT? Wybierz VIES – System Wymiany Informacji o VAT, dzięki któremu użytkownicy AMODIT nie muszą ręcznie weryfikować danych. Proces przetwarzania dokumentów będzie przebiegał sprawniej, a dodatkowo zminimalizujesz ryzyko błędów.

CEIDG

W prosty sposób pobieraj i przetwarzaj dane przedsiębiorców zarejestrowanych w CEIDG. Dzięki tej integracji będziesz mieć możliwość automatycznego wypełniania formularzy danymi z CEIDG oraz bieżącego monitorowania i weryfikowania informacji na temat partnerów biznesowych.

Biała lista

Zintegruj AMODIT z Białą Listą – oszczędź czas i dodatkowo usprawnij proces elektronicznego obiegu dokumentów w firmie. Co możesz zrobić za pomocą tego narzędzia? Między innymi: sprawdzisz, czy Twój kontrahent jest czynnym podatnikiem VAT, potwierdzisz numer jego rachunku bankowego, dowiesz się, dlaczego odmówiono rejestracji, wykreślono go z rejestru lub przywrócono zarejestrowanie jako podatnika VAT.

NBP kurs walut

Informacje na temat kursów walut są ważne w Twoim biznesie? Integracja Bazy kursów walut NBP z AMODIT pozwoli Ci automatycznie pobierać aktualne kursy walut do faktur. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz gwarancję spójnych danych finansowych w systemie.

SharePoint

Chcesz archiwizować i udostępniać dokumenty poza AMODIT? Zintegruj system z SharePoint. Zachowaj dotychczasowe metody wymiany dokumentów między pracownikami, a jednocześnie zautomatyzuj cały proces przepływu dokumentów i informacji (od ich stworzenia, przez wypełnienie, aż do zatwierdzenia i archiwizacji).

Office365

Office 365 to możliwość tworzenia i edycji dokumentów przez wiele osób jednocześnie. Dzięki temu użytkownicy mogą równocześnie dodawać, edytować i komentować dokumenty bez potrzeby przesyłania ich między sobą. Chcesz dodatkowo ułatwić pracę swojego zespołu? Integracja Office 365 z AMODIT pozwoli Ci wygodnie wprowadzać tak przygotowane dokumenty do obiegu w systemie. Co zyskujesz? Pełną kontrolę nad procesem i swobodę dostępu do informacji.

Google

Dzięki integracji z Google użytkownicy mogą przesyłać i odbierać dokumenty z poziomu skrzynki pocztowej Gmail, co umożliwia łatwiejszą wymianę informacji między pracownikami. Dodatkowo integracja z dyskiem Google pozwala na przechowywanie dokumentów i plików w chmurze. Co zyskujesz? Swobodny dostęp do informacji z różnych urządzeń i miejsc oraz pełną kontrolę nad procesem. Integracja z dokumentami Google pozwala na wspólną pracę nad dokumentami w czasie rzeczywistym, bez potrzeby przesyłania ich między sobą. To z kolei oznacza oszczędność czasu oraz większą efektywność pracy.

AMODIT to elastyczny system

 z wachlarzem możliwości wymiany danych, w tym m.in. na podstawie widoków SQL, API SOAP i REST, plików płaskich oraz szyny danych. Co to oznacza dla Ciebie? Możemy łatwo zintegrować się praktycznie z każdą aplikacją.

Umów się na darmową konsultację

Nie znalazłeś w powyższym zestawieniu integracji dla siebie? Skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualne rozwiązanie.

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.