Schemat blokowy

Organizacje zewnętrzne

Chcesz ułatwić komunikację między Twoją firmą a zewnętrznymi podmiotami? Zależy Ci na efektywnej współpracy i rozwiązaniu wygodnym dla obu stron? Sprawdź moduł organizacji zewnętrznych w AMODIT i wymieniaj najważniejsze informacje szybciej i bezpieczniej.

Dowiedz się więcej
Dostępy zewnętrzne

Po co moduł organizacji zewnętrznych?

Moduł organizacji zewnętrznych pozwoli Ci rejestrować w systemie AMODIT firmy, instytucje i inne organizacje, z którymi współpracujesz. Za jego pośrednictwem ustalisz szczegóły każdej współpracy, tj.:

  • zasoby dostępne dla danej organizacji zewnętrznej,
  • posiadane uprawnienia,
  • zakres funkcjonalności możliwych do wykorzystania.

Udzielenie zewnętrznym podmiotom dostępu do wybranych funkcjonalności AMODIT to nie wszystko. Dzięki temu rozwiązaniu zachowujesz kontrolę nad udzielonymi uprawnieniami i ograniczeniem dostępu do poufnych danych lub operacji.

Korzyści dla Twojej firmy z modułu organizacji zewnętrznych

Wygoda wymiany informacji to nie jedyna korzyść, jaką daje moduł organizacji zewnętrznych. To również:

Zwiększenie efektywności

Kontrahenci mogą korzystać bezpośrednio z AMODIT, co skraca czas i zmniejsza ryzyko błędów.

Profesjonalny wizerunek

Oferując dostęp do systemu w takiej formie, stajesz się partnerem biznesowym, który korzysta z nowoczesnych rozwiązań i stawia na optymalizację współpracy.

Większa przejrzystość i kontrola nad współpracą zewnętrzną

Dzięki temu modułowi możesz śledzić działania i postępy w procesach użytkowników organizacji zewnętrznych.

Łatwiejsza wymiana danych

Współpraca w przestrzeni systemowej AMODIT z innymi firmami oznacza szybkie i bezpieczne zbieranie danych niezbędnych w procesach Twojej firmy.

Moduł organizacji zewnętrznych w praktyce

Zastanawiasz się, jak ta funkcjonalność sprawdza się w codziennej pracy? Przeczytaj case study z wdrożenia tego modułu w jednej z firm.

Wyzwanie: usprawnienie współpracy z organizacjami zewnętrznymi

Nasz klient to instytucja oferująca dotacje dla startupów. Po otrzymaniu wniosków firma musi przeprowadzić ich analizę, a następnie przekazać odpowiedź z informacją o przyznaniu lub odrzuceniu dotacji. Przed wprowadzeniem modułu organizacji zewnętrznych wnioski musiały być przesłane do firmy za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub poczty elektronicznej. Proces był czasochłonny i zdarzały się błędy.

Rozwiązanie

W celu usprawnienia procesu i zwiększenia efektywności, firma postanowiła wprowadzić moduł organizacji zewnętrznych do swojego systemu AMODIT. Dzięki temu w tej chwili organizacje zewnętrzne, które ubiegają się o dofinansowanie, mogą samodzielnie wprowadzać i aktualizować swoje wnioski w systemie, bez konieczności przekazywania ich za pomocą tradycyjnej poczty.

Firma dodatkowo zdecydowała, że tylko upoważnieni pracownicy będą mieli dostęp do wniosków, co zapewnia wysoką ochronę danych.

Korzyści wdrożenia

Po wdrożeniu modułu organizacji zewnętrznych firma zauważyła znaczne usprawnienie w procesie przetwarzania wniosków. Dodatkowo zminimalizowała ryzyko utraty dokumentów lub ważnych informacji. Najważniejszą korzyścią jest większa efektywność pracowników oraz zadowolenie firm współpracujących.

Moduł organizacji zewnętrznych: wymagania

Licencja na moduł

organizacje zewnętrzne

Konfiguracja zakresu dostępów

z jakiego mogą korzystać użytkownicy organizacji zewnętrznych

Infrastruktura otwarta

na dostęp użytkowników spoza sieci wewnętrznej lub inny sposób na dostęp (dotyczy instalacji on-premise)

Umów się na darmową konsultację

z jednym z naszych specjalistów. Zaprezentujemy Ci krok po kroku, jak przy pomocy AMODIT skutecznie zaimplementować moduł organizacje zewnętrzne w Twojej firmie.

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.