Schemat blokowy

Case study

AMODIT to nie tylko narzędzie, to przekształcenie sposobu pracy w różnych sektorach. Nasza platforma ma już ponad 50 000 użytkowników, którzy na własnej skórze doświadczyli, jak AMODIT może odmienić ich codzienne wyzwania związane z zarządzaniem i obiegiem dokumentów.

Case STUDY

Chcesz dowiedzieć się, jak inni radzą sobie z optymalizacją procesów? Poszukujesz inspiracji do bardziej efektywnego zarządzania? Zależy Ci na sprawdzeniu, jak AMODIT wprowadza przełomowe zmiany w pracy innych firm? Sprawdź case study naszych Klientów, gdzie znajdziesz konkretne historie firm i organizacji, które wykorzystują AMODIT w praktyce. Odkryj, jakie korzyści przyniosło im wdrożenie naszej platformy i zainspiruj się tym, aby wprowadzić pozytywne zmiany również w swojej organizacji. Sprawdź, jak AMODIT pomógł innym – to może być również klucz do sukcesu Twojego przedsiębiorstwa.

Likwidacja wąskiego gardła w postaci procesów kadrowych w firmie Mobica pozwoliła na zaoszczędzenie kilka tysięcy złotych miesięcznie dzięki wprowadzeniu elektronicznych akt osobowych.

Wygodny dostęp do danych, skrócenie czasu potrzebnego na proces i sprawny przepływ informacji w zespole – to tylko niektóre pozytywne zmiany, które zaszły w PCBC po wdrożeniu AMODIT.

Centralizacja zadań, zastępowalność podczas nieobecności pracowników i dostęp do wszystkich danych to korzyści, które po wdrożeniu AMODIT obserwuje firma Adecco.

Kluczowy gracz rynku budowlanego w Polsce wyeliminował ponad 80% papierowych umów. W ten sposób Holcim realizuje w praktyce koncepcję „zero paper” jako część firmowej strategii zrównoważonego rozwoju.