Schemat blokowy

Elektroniczny obieg dokumentów w branży produkcyjnej

Chcesz przyspieszyć procesy i zwiększyć efektywność w firmie produkcyjnej? Szukasz narzędzia, które pozwoli ograniczyć ilość dokumentów w formie papierowej? Zależy Ci na nowoczesnym rozwiązaniu technologicznym, dzięki któremu firma zrobi krok naprzód? Odpowiedzią na te potrzeby jest AMODIT – platforma workflow do elektronicznego obiegu dokumentów.

Dowiedz się więcej
Branża produkcyjna

Dla kogo EOD w branży produkcyjnej?

AMODIT sprawdzi się w każdej firmie produkcyjnej, która chce usprawnić komunikację z kontrahentami, przyspieszyć i zautomatyzować procesy biznesowe oraz zwiększyć efektywność zespołu.

Po co EOD w branży produkcyjnej?

Rozwiązania tego typu zdobywają coraz większą popularność w branży produkcyjnej i pozwalają budować cenną przewagę konkurencyjną. Elektroniczny obieg dokumentów ułatwia przebieg firmowych procesów, które stają się szybsze, bardziej elastyczne i oszczędne. AMODIT umożliwia m.in. bezpośrednie przesyłanie i podpisywanie dokumentów czy składanie zleceń u dostawców. Dodatkowo konkretne działania mogą być powiązane ze sobą, np. faktura z wcześniejszym zamówieniem.

Korzyści dla Twojej firmy z elektronicznego obiegu dokumentów

Wprowadzenie do organizacji EOD niesie za sobą szereg korzyści, m.in.:

Zwiększenie efektywności

dzięki znacznemu skróceniu czasu potrzebnego na ręczną obsługę dokumentów, co z kolei poprawia wydajność pracy

Redukcję kosztów

wyeliminowanie faktur, zamówień i umów w wersji papierowej pozwala oszczędzić na druku i miejscu potrzebnym na przechowywanie dokumentacji

Łatwe wyszukiwanie informacji

wszystko znajduje się w jednym miejscu, dlatego znalezienie potrzebnych dokumentów oraz udostępnienie ich innym pracownikom jest szybkie i wygodne

Bezpieczeństwo

elektroniczny obieg dokumentów to mniejsze ryzyko zaginięcia dokumentów oraz opóźnień z tym związanych

Większa mobilność

AMODIT umożliwia dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca na świecie, co oznacza większą swobodę i szybsze podejmowanie decyzji

Jeszcze więcej korzyści dla branży produkcyjnej

Faktury połączone z zamówieniem

Na podstawie numeru każda faktura może zostać automatycznie powiązana z wcześniejszym zamówieniem. Taki dokument zostanie przekazany bezpośrednio do księgowości, bez konieczności dodatkowej akceptacji. Ścieżka dokumentu się skraca, a Twój zespół oszczędza czas.

Budżet pod kontrolą

Z AMODIT możesz wygodnie kontrolować swoje wydatki. Sam ustawisz limity finansowe dla zamówień oraz zweryfikujesz zgodność z budżetem. Dodatkowo masz możliwość bieżącego monitorowania poziomu kosztów.

Faktura bezpośrednio w Krajowym Systemie e-Faktur

KSeF Connector to dodatkowy system, w pełni zintegrowany z AMODIT. Za jego pośrednictwem połączysz swój system ERP z KSeF Ministerstwa Finansów, żeby wygodnie wysyłać faktury sprzedażowe i odbierać faktury zakupowe.

Stwórz umowę przy pomocy gotowych szablonów

Dzięki AMODIT przygotujesz umowę z poziomu rejestru kontrahentów wskazanych w systemie ERP. Po wybraniu kontrahenta dane w formularzu uzupełnią się automatycznie.

Pracuj wspólnie nad treścią dokumentu

AMODIT umożliwia wspólną pracę na dokumencie w tym samym czasie. W momencie edycji zmiany mogą być nanoszone przez wszystkie osoby biorące udział w tym procesie i są zapisywane automatycznie.

Podpisuj umowy szybko i wygodnie

Dzięki usłudze AMODIT TrustCenter możliwe jest zatwierdzenie dokumentów przy użyciu dowolnego podpisu. Usługa zabezpiecza przed zmianami – tzw. zaufany pośrednik poświadcza i gwarantuje, że przesłany dokument nie uległ zmianie w procesie, a osoby składające podpis potwierdziły swoją tożsamość. Osoba zatwierdzająca dokument nie musi być użytkownikiem systemu – wystarczy jedynie dostęp do internetu.

Zobacz, jak zrobili to inni z branży produkcyjnej i nie tylko

Chcesz dowiedzieć się, jak inni radzą sobie z optymalizacją procesów? Poszukujesz inspiracji do bardziej efektywnego zarządzania? Sprawdź case study naszych Klientów!

Umów się na darmową konsultację

z jednym z naszych specjalistów. Zaprezentujemy Ci krok po kroku, jak przy pomocy AMODIT skutecznie zoptymalizować firmę z obszaru produkcyjnego.

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.