22 35 52 164 poland@amodit.com

Elektroniczny obieg umów

Platforma AMODIT pozwala na elektroniczny obieg umów z użyciem sztucznej inteligencji. Przygotowanie umów, zatwierdzanie, podpisywanie, a także archiwizacja i przypomnienia.
POBIERZ WERSJĘ DEMO

Elektroniczny obieg umów

Nasza wielofunkcyjna platforma znakomicie sprawdza się w firmach, niezależnie od przedmiotu ich działalności czy liczby obsługiwanych procesów. Szybki proces wdrożenia, przy jednoczesnej elastyczności i łatwej optymalizacji powierzonych zadań stawia nasz system w gronie najlepszych produktów dostępnych na rynku do obsługi workflow.
i

Gotowe szablony

l

Procedury podpisu umów

Monitorowanie procesu

~

Bezpieczeństwo

Wdrożenie systemu AMODIT istotnie usprawniło zarządzanie przepływem informacji, co jest ważną zmianą jakościową w obszarze działalności grupy PWN.

Ewa Szulc

Kierownik Administracji, Grupa PWN

Elektroniczny obieg umów

System AMODIT pozwala na łatwy w użyciu, nie wymagający specjalistycznej wiedzy obieg umów. Szybki proces wdrożenia, przy jednoczesnej elastyczności i łatwej optymalizacji powierzonych zadań stawia nasz system w gronie najlepszych produktów dostępnych na rynku do usprawnienia obsługi workflow.

Oferowany system obiegu dokumentów, umów czy faktur umożliwia tworzenie spersonalizowanych procesów niezbędnych do prawidłowego prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej. Posiada unikalną funkcję uczenia się, która oznacza, że im dłużej korzystasz z naszego systemu, tym bardziej przystosowuje się do przeprowadzanych wewnątrz firmy procesów. Dzięki temu obieg umów staje się szybszy i przebiega sprawnie.

To właśnie szybkość i płynność przepływu dokumentów sprawiają, że system obiegu umów AMODIT tak szybko zyskuje na popularności. Z zalet naszej platformy korzysta już ponad 30 000 użytkowników, z takich branż jak: finanse, administracja. Sztuczna inteligencja, na której oparty jest nasz system, pomaga usprawniać procesy i decyzje podejmowane w Państwa organizacji.

Dołącz do 30.000 zadowolonych użytkowników korzystających z systemu AMODIT

Przekonaj się jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie AMODIT i obsługuj procesy bez długiego i kosztownego wdrożenia.