22 35 52 164 poland@amodit.com

Elektroniczny obieg umów

Platforma AMODIT pozwala na elektroniczny obieg umów z użyciem sztucznej inteligencji. Przygotowanie umów, zatwierdzanie, podpisywanie, a także archiwizacja i przypomnienia.
URUCHOM WERSJĘ DEMO

Elektroniczny obieg umów

Nasza wielofunkcyjna platforma znakomicie sprawdza się w firmach, niezależnie od przedmiotu ich działalności czy liczby obsługiwanych procesów. Szybki proces wdrożenia, przy jednoczesnej elastyczności i łatwej optymalizacji powierzonych zadań stawia nasz system w gronie najlepszych produktów dostępnych na rynku do obsługi workflow.
i

Gotowe szablony

l

Procedury podpisu umów

Monitorowanie procesu

~

Bezpieczeństwo

Sprawdź również moduł stworzony do elektronicznego podpisywania dokumentów

obieg umów

Elektroniczny obieg umów

System AMODIT ze sztuczną inteligencją to platforma, która powstała, by pozwolić pracownikom firm na szybki obieg umów. Platforma pomaga przygotowywać umowy, zatwierdzać je, podpisywać, a także je archiwizować. System ten jest jednym z liderów na rynku tego typu produktów do usprawnienia obsługi workflow.

Przyczyniło się do tego wiele jego cech, przede wszystkim szybki proces wdrożenia oraz elastyczność i łatwa optymalizacja zadań. AMODIT to system obiegu dokumentów, faktur czy umów umożliwiający tworzenie spersonalizowanych procesów, koniecznych przy prowadzeniu wszelkich działalności gospodarczych. Wyróżnia go wyjątkowa funkcja uczenia się polegająca na tym, że im dłużej dany użytkownik korzysta z systemu, tym bardziej dostosowuje się on do procesów wewnętrznych firmy. Sprawia to, że obieg umów staje się sprawniejszym procesem, który przebiega bezproblemowo.

Szybkość i płynność przepływu informacji to cechy systemu AMODIT, dzięki temu elektroniczny obieg dokumentów staje się coraz bardziej popularny. System ten ma ponad 30 000 użytkowników z różnorodnych branż, m.in.: finansów czy administracji. AMODIT został oparty na sztucznej inteligencji, a wszystko po to, by usprawnić pracę korzystających z systemu firm. Elektroniczny obieg umów usprawnia zarządzanie przepływem informacji bez konieczności długiego i kosztownego wdrożenia.

Dołącz do 30.000 zadowolonych użytkowników korzystających z systemu AMODIT

Przekonaj się jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie AMODIT i obsługuj procesy bez długiego i kosztownego wdrożenia.