Schemat blokowy

Elektroniczny obieg dokumentów w branży telekomunikacyjnej

Świadczysz usługi jako firma telekomunikacyjna i chcesz ułatwić zespołowi proces zawierania oraz obsługi umów? Proces reklamacyjny w Twojej firmie wymaga optymalizacji? Dzięki AMODIT usprawnisz te i inne obszary w swojej firmie, a korzyści wdrożenia zauważysz od razu.

Dowiedz się więcej
Branża telekomunikacyjna

Dla kogo EOD w branży telekomunikacyjnej?

Dla firm świadczących usługi telekomunikacyjne dla biznesu i osób indywidualnych. Szczególnie dla tych, którym zależy, żeby optymalizować procesy, dbać o bezpieczeństwo danych i dostosować się do zapisów prawnych. Elektroniczny i zautomatyzowany proces przepływu wszystkich dokumentów klienta to sprawniejsza obsługa na jeszcze wyższym poziomie. Właśnie dlatego AMODIT to uniwersalne rozwiązanie dla każdej firmy.

Po co EOD w branży telekomunikacyjnej?

Jako firma telekomunikacyjna potrzebujesz bezpiecznego i sprawnego obiegu oraz archiwizacji dokumentów swoich klientów. Co służy optymalizacji procesów oraz podnoszeniu jakości obsługi? Propozycja AMODIT to: elektroniczna dokumentacja, wygodna wymiana korespondencji z klientem, szybka reakcja oraz pełna zgodność z regulacjami prawnymi. To wszystko w jednym rozwiązaniu.

Korzyści dla Twojej firmy z elektronicznego obiegu dokumentów w branży telekomunikacyjnej

Dzięki wprowadzeniu zautomatyzowanych procesów elektronicznego obiegu dokumentów Twoja firma:

Usprawni procesy biznesowe

i zwiększy efektywność procesu zawierania umów oraz rozpatrywania reklamacji

Poprawi dostęp

do aktualnych informacji

Zmniejszy koszty i ograniczy czas

wykonywania obowiązków

Zwiększy bezpieczeństwo danych

Zminimalizuje ryzyko

zniszczenia lub przypadkowego zaginięcia dokumentów

Jeszcze więcej korzyści dla branży telekomunikacyjnej

Usprawnienie procesów biznesowych

Elektroniczny obieg dokumentów pozwala na szybsze i bardziej efektywne przetwarzanie dokumentów. Pracownicy nie muszą już drukować, skanować i wysyłać ich w wersji papierowej. Umowy, faktury i raporty nie gubią się i zawsze trafiają do właściwej osoby. Jednocześnie w każdej chwili możemy sprawdzić status sprawy i osobę, u której czeka dany dokument.

Poprawa jakości informacji

Elektroniczny obieg dokumentów pozwala na uniknięcie błędów związanych z ręcznym przepisywaniem informacji i brakiem wymaganej dokumentacji. Każdy dokument przed przesłaniem na kolejny etap jest weryfikowany pod względem kompletności oraz zgodności z kryteriami i ścieżką akceptacji.

Oszczędność czasu i kosztów

Wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów pozwala na oszczędność czasu i kosztów związanych z obsługą umów. Przechowywanie dokumentów w branży telekomunikacyjnej jest związane z wysokimi kosztami archiwizacji. Zawieranie umowy na świadczenie usług często wymaga wielu dokumentów, które muszą być przechowywane, a jednocześnie zawsze pod ręką. Archiwum AMODIT pozwala na bezpieczne, zgodne z regulacjami i łatwo dostępne przechowywanie całej dokumentacji w formie elektronicznej.

Poprawa bezpieczeństwa

Elektroniczny obieg dokumentów pozwala na lepszą kontrolę i ochronę informacji, które znajdują się w plikach. W przypadku zwykłych dokumentów papierowych ryzyko kradzieży lub ich zniszczenia jest dużo większe. Archiwizacja dokumentów w archiwum AMODIT zapewnia również ich bezpieczeństwo oraz łatwe odszukanie przez osoby upoważnione.

Bezpieczeństwo przed uszkodzeniem dokumentów

W przypadku dokumentów papierowych może dochodzić do uszkodzeń np. zalania lub zniszczenia. Takie zdarzenia nie mają miejsca dla dokumentów elektronicznych. Archiwum dokumentów pozwala na ich bezpieczne przechowywanie oraz daje pewność, że nie zaginął wśród innych wydruków.

Ścieżka opiniowania i zatwierdzania umów niestandardowych

Platforma AMODIT pozwala na obieg dokumentów niestandardowych. Zamiast przesyłania umów na kolejne adresy mailowe w celu akceptacji dokumentu przez dodatkowe osoby, możemy zastąpić tę ścieżkę skonfigurowanym procesem. W zależności od sytuacji można kierować umowę procesem elektronicznym od razu do właściwych osób decyzyjnych.

Umów się na darmową konsultację

z jednym z naszych specjalistów. Zaprezentujemy Ci krok po kroku, jak przy pomocy AMODIT skutecznie zoptymalizować firmę z obszaru telekomunikacji.

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.