Testuj BEZPŁATNE demo AMODIT. Wypełnij formularz, porozmawiaj z doradcą i testuj bez ograniczeń.

 

Jak wygląda ten proces:

  • wypełnij formularz
  • doradca skontaktuje się, by poznać Twoje potrzeby biznesowe
  • otrzymaj link do rejestracji demo
  • w razie potrzeby przygotujemy BEZPŁATNY onboarding wykonany przez naszego doradcę
  • swobodnie możesz rozpocząć samodzielne testy

Co zawiera demo?

W zależności od tego, jaki obszar Cię interesuje, na wersji demo z pewnością znajdziesz wszystko to co zaspokoi Twoje potrzeby biznesowe.

Wersja demo posiada pełną funkcjonalność, zawiera wszystkie standardowe moduły aplikacji. Testuj przykładowe procesy z wielu dziedzin, m.in. obieg faktur kosztowych wraz z OCR, ePodpis, rejestr korespondencji przychodzącej i wychodzącej, rejestry RODO, procesy wspierające działy IT, wnioski kadrowe i wiele innych.

Amodit jest narzędziem dostępnym w przeglądarce internetowej, więc niezależnie od tego, kiedy i gdzie będziesz chciał z niego skorzystać, dostęp będzie nieograniczony.

Kiedy wybrać wersję demo?

Wybierz tę opcję, jeżeli chcesz zobaczyć, jak wygląda system Amodit i poznać jego możliwości. Korzystanie z niego nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Nie masz pewności czy Amodit to rozwiązanie dla Ciebie? Obierz dostęp do demo i sprawdź to.

Wybranie wersji demo to świetna okazja, by porozmawiać z doradcą, który krok po kroku przedstawi Ci wszystkie możliwości Amodit, odpowie na nurtujące Cię pytania i rozwieje wątpliwości związane z elektronicznym obiegiem dokumentów.

Wypełnij formularz

by otrzymać dostęp do demo AMODIT.

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.