Bezpłatne demo - AMODIT
+48 538 116 005 poland@amodit.com

Testuj bezpłatnie demo Amodit

Wypełnij formularz, porozmawiaj z doradcą i testuj bez ograniczeń możliwości Amodit.

Testuj Amodit i przekonaj się, jak można pracować efektywniej w biurze bez papieru.

Jak wygląda ten proces?

N
wypełnij formularz
N
doradca skontaktuje się, by poznać Twoje potrzeby biznesowe
N
otrzymasz link do rejestracji DEMO
N
w razie potrzeby, przygotujemy BEZPŁATNY onboarding wykonany przez naszego doradcę
N
swobodnie możesz rozpocząć samodzielne testy

Wypełnij formularz

by otrzymać dostęp do demo.

Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza bezpłatnego demo jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu dobrania odpowiedniego konsultanta, umówienia oraz przeprowadzenia konsultacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Co zawiera demo?

W zależności od tego, jaki obszar Cię interesuje, na wersji demo z pewnością znajdziesz wszystko to co zaspokoi Twoje potrzeby biznesowe.

Wersja demo posiada pełną funkcjonalność, zawiera wszystkie standardowe moduły aplikacji. Testuj przykładowe procesy z wielu dziedzin, m.in. obieg faktur kosztowych wraz z OCR, ePodpis, rejestr korespondencji przychodzącej i wychodzącej, rejestry RODO, procesy wspierające działy IT, wnioski kadrowe i wiele innych.

Amodit jest narzędziem dostępnym w przeglądarce internetowej, więc niezależnie od tego, kiedy i gdzie będziesz chciał z niego skorzystać, dostęp będzie nieograniczony.

Kiedy wybrać wersję demo?

Wybierz tę opcję, jeżeli chcesz zobaczyć, jak wygląda system Amodit i poznać jego możliwości. Korzystanie z niego nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Nie masz pewności czy Amodit to rozwiązanie dla Ciebie? Obierz dostęp do demo i sprawdź to.

Wybranie wersji demo to świetna okazja, by porozmawiać z doradcą, który krok po kroku przedstawi Ci wszystkie możliwości Amodit, odpowie na nurtujące Cię pytania i rozwieje wątpliwości związane z elektronicznym obiegiem dokumentów.

Nie chcesz testować sam? Umów się na bezpłatną konsultację