Portal pracowniczy - AMODIT
+48 538 116 005 poland@amodit.com

Portal pracowniczy

Oferowane rozwiązanie usprawnia obsługę procesów kadrowo-płacowych, którego kluczowym założeniem jest uproszczenie i przyspieszenie operacji HR.
WYPRÓBUJ DEMO

Portal pracowniczy

Oferowane rozwiązanie usprawnia obsługę procesów kadrowo-płacowych, którego kluczowym założeniem jest uproszczenie i przyspieszenie operacji HR.
WYPRÓBUJ DEMO

Portal pracowniczy

Wprowadzenie systemu AMODIT wraz z rozwiązaniami samoobsługi pracowniczej upraszcza i przyspiesza operacje HR oraz pozwala odejść od czasochłonnego i kosztochłonnego papierowego obiegu dokumentów. Po wdrożeniu systemu klasy Self Service proces akceptacji wniosków (urlopowych, delegacyjnych, zakupowych itp.) jest w pełni zautomatyzowany. System gromadzi dane w jednym miejscu oraz umożliwia każdemu pracownikowi w prosty sposób wgląd w informacje kadrowe.

i

Dane pracownika w jednym miejscu

System pobiera dane o pracowniku z systemu HR i innych systemów. Pracownik może też szybko złożyć wniosek kadrowy i obserwować jako obieg.

l

Procesy kadrowe

Możesz dowolnie tworzyć i modyfikować procesy kadrowe przez przeglądarkę WWW. Możesz definiować etapy akceptacji, ścieżki obiegu, uprawnienia itp.

Monitorowanie procesu

Sztuczna inteligencja monitoruje obieg wniosków i pomaga usprawniać pracę. W każdej chwili można sprawdzić status procesu i historię zmian dokumentów.

Integracja z systemami kadrowymi

Sprawdź, jak AMODIT będzie wymieniał dane z Twoim systemem. Oferujemy gotowe podłączenie do SAP, Comarch XL/Optima, Symfonia i możliwość integracji z dowolnym systemem. 

Portal pracowniczy

Po wdrożeniu systemu klasy Self Service proces akceptacji wniosków jest w pełni zautomatyzowany, a wnioski przechodzą przez kolejne etapy akceptacji według skonfigurowanych w systemie ścieżek. System gromadzi w jednym miejscu zagregowane i sprofilowane dane oraz umożliwia każdemu pracownikowi w prosty sposób wgląd w informacje kadrowe.

Samoobsługa pracownicza wspiera dział personalny nie tylko w obsłudze procesów obsługi kadr i płac, ale także w obszarze tzw. miękkiego HR. Dzięki przyjaznemu interfejsowi pracownik samodzielnie wykonuje szereg czynności, które do tej pory wymagały zaangażowania innych działów.

Samoobsługa oznacza poprawę wydajności kadry kierowniczej każdego szczebla. Kierowanie zespołami pracowników, którzy są odciążeni od żmudnej, do tej pory „papierkowej” pracy administracyjno-biurowej, jest dużo łatwiejsze.

Dołącz do 50.000 zadowolonych użytkowników korzystających z systemu AMODIT

Przekonaj się jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie AMODIT i obsługuj procesy bez długiego i kosztownego wdrożenia.