Schemat blokowy

Portal pracowniczy

Chcesz poprawić wydajność działu kadrowego lub HR? Szukasz rozwiązania, które usprawni dostęp pracownika do najważniejszych informacji i poprawi komunikację? Sprawdź portal pracownika od AMODIT, który zautomatyzuje procesy w Twojej firmie i pozwoli zminimalizować ilość dokumentów w wersji papierowej.

Dowiedz się więcej
Portal pracownika

Dla kogo portal pracowniczy?

Dla firm, którym zależy na uporządkowaniu procesów, wygodnym dostępie do informacji i zwiększeniu efektywności zespołu. Portal pracownika to doskonałe uzupełnienie innych procesów HR-owych dostępnych w AMODIT, takich jak: e-Teczka, delegacje, wnioski o urlop czy zapotrzebowanie i zakup.

Po co portal pracowniczy?

Wprowadzenie systemu AMODIT wraz z rozwiązaniami samoobsługi pracowniczej upraszcza i przyspiesza obsługę procesów kadrowo-płacowych. W jaki sposób? Wszystkie informacje oraz obsługa kluczowych procesów HR są dostępne w jednym miejscu. Dzięki przyjaznemu interfejsowi każdy pracownik samodzielnie wykonuje szereg czynności, które do tej pory wymagały zaangażowania innych działów.

Korzyści dla Twojej firmy z portalu pracownika

Co zyskasz dzięki AMODIT? Czas, szybsze i łatwiejsze wykonywanie codziennej pracy oraz lepszą komunikację w zespole. Efekt: większa wydajność i wyższe wyniki całej firmy. Portal pracownika od Amodit to, m.in.:

Łatwy dostęp do najważniejszych informacji

pracownik może nie tylko sprawdzić, ile zostało mu urlopu, ale również złożyć odpowiedni wniosek i na bieżąco śledzić jego status

Szybka obsługa procesów kadrowych

im mniej osób zaangażowanych w każdy proces, tym więcej czasu na wykonywanie bardziej odpowiedzialnych obowiązków

Integracja z dowolnym systemem zewnętrznym

co oznacza automatyzację pobierania danych i pewność, że cały zespół ma dostęp do jednej wersji tych samych informacji

Większa wydajność kadry kierowniczej każdego szczebla

samoobsługa pracownicza obejmuje nie tylko procesy obsługi kadr i płac, ale również tzw. miękki HR – kadra kierownicza oszczędza tym samym mnóstwo czasu

Efektywne zarządzanie zespołem

odciążenie ze żmudnej pracy administracyjno-biurowej, często związanej z obsługą dokumentów w wersji papierowej, daje większą przestrzeń na przemyślane przydzielanie zadań i skuteczne monitorowanie efektów pracy zespołu

Jeszcze więcej korzyści z portalu pracowniczego

Dane pracownika w jednym miejscu

System pobiera dane o pracowniku z systemu HR i innych systemów. Oznacza to przede wszystkim wygodę dla pracownika, który może w każdej chwili szybko złożyć dowolny wniosek kadrowy i obserwować jego obieg.

Łatwy dostęp do informacji

Wszystkie dane o pracowniku oraz jego dokumenty pracownicze mogą być dostępne do wglądu osób uprawnionych. W związku z tym portal pracownika to duży komfort pracy dla działu kadr, który nie jest zmuszony samodzielnie weryfikować informacji i przekazywać ich pracownikom.

Jeden widok dla wielu procesów

Po wdrożeniu systemu klasy Self Service pracownik może z jednego miejsca uruchamiać różne procesy HR-owe. Nie musi rozpraszać swojej uwagi i tracić czasu na śledzenie tych spraw pojedynczo. Dzięki temu w ramach jednego widoku ma dostęp do statusu złożonych wniosków, stopnia wykorzystania urlopów, a nawet dostępności innych członków jego zespołu.

Pulpit zarządczy

Portal pracownika może stanowić dashboard zbiorczych informacji dotyczących pracownika i raportów, które są mu udostępniane w ramach innych procesów. Taki widok może być wykorzystywany jako pulpit zarządczy kadry managerskiej.

Integracja z systemami kadrowymi

Dzięki integracji z dowolnym systemem ERP czy HR dane mogą być pobierane i zasilane do procesów z innych systemów. To rozwiązanie sprawia, że cały zespół pracuje na jednej, wspólnej bazie.

Umów się na darmową konsultację

z jednym z naszych specjalistów. Zaprezentujemy Ci krok po kroku, jak przy pomocy AMODIT skutecznie zoptymalizować portal pracowniczy w Twojej firmie.

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.