Schemat blokowy

Łatwiejsze zarządzanie dokumentami z inteligentnym systemem

AMODIT to inteligentny system zarządzania dokumentami. Dzięki tej platformie obsługa firmowej dokumentacji ulega znacznej optymalizacji. Zarówno przyjmowanie dokumentów, jak i porządkowanie zebranych informacji czy przekazywanie korespondencji stają się dużo łatwiejsze.

System pozwala na szybkie wyszukiwanie żądanych plików i zarządzanie dokumentami znacznie wydajniejszym w porównaniu z metodami stosowanymi tradycyjnie. Wielką zaletą stosowania rozwiązania, jakie niewątpliwie stanowi niniejsza platforma, jest zmniejszenie do minimum ryzyka popełnienia błędów w zeznaniach podatkowych. Także minimalizacja kosztów związanych z obsługą dokumentacji firmowej jest zdecydowanym atutem tego systemu.

Praktyczny system zarządzania dokumentami

Już od początku funkcjonowania programu AMODIT, możliwe było przeglądanie plików w wielu formatach, takich jak PDF, HTML, obsługiwanych przez MS Word oraz programy graficzne. Daje to możliwość przeglądania w jednym programie tak bardzo różniących się od siebie dokumentów, jak faktury, wnioski urlopowe, umowy czy bieżąca korespondencja. Jednak wraz z pojawieniem się wersji 2018.0004 wygoda użytkowania programu zwiększyła się jeszcze bardziej. Stało się to dzięki zupełnie nowemu mechanizmowi generowania podglądu analizowanych dokumentów. Znacznej poprawie uległa także jakość wyświetlanych plików. Dodano wsparcie dla dokumentów obsługiwanych przez aplikacje takie jak MS Excel i MS Power Point. Dzięki temu cały system jest teraz jeszcze bardziej funkcjonalny, zarządzanie dokumentami znacznie szybsze i prostsze. Nie zabrakło też paru innych drobnych usprawnień. Wprowadzono możliwość zarządzania wersjami plików i odświeżono wygląd menu, co poprawiło jego czytelność.

Oszczędność dzięki nowym funkcjom

Wprowadzone zmiany doprowadziły do znacznej poprawy pracy z programem. Teraz jest ona jeszcze prostsza i dużo bardziej intuicyjna. Zarządzanie dokumentami firmy jest teraz sprawniejsze, niezależnie od tego, z jakiego rodzaju dokumentacją mamy do czynienia. Można sprawnie przeglądać korespondencję, zajmować się danymi osobowymi pracowników oraz odczytywać raporty z zakresu księgowości. Dzięki nowo wprowadzonym funkcjom i udogodnieniom system zarządzania dokumentami AMODIT zbliża się do bycia idealnym narzędziem dla pracowników biurowych i kadry zarządzającej. Dzięki zastosowaniu tej platformy nawet ci, którzy na co dzień pracują z dużą ilością dokumentacji, poradzą sobie z ich sprawną obsługą znacznie szybciej. A to oczywiście daje realne korzyści, płynące z oszczędności firmowego kapitału oraz czasu pracy poszczególnych osób.

Przekonaj się, jak Amodit może pomóc Twojej firmie