Schemat blokowy

Amodit został Advanced Partnerem OVHcloud

Zaawansowane rozwiązania Business Intelligence (BI) oraz Business Process Management (BPM) teraz dostępne w chmurze oferowanej przez OVHcloud. Amodit, platforma do inteligentnego obiegu dokumentów, oferowana przez AstraFox oraz globalny dostawca chmury, OVHcloud, podpisali porozumienie o współpracy.

Umowa o współpracy podpisana została w listopadzie 2021 roku. OVHcloud zapewni klientom AstraFox zaawansowane rozwiązania chmurowe dostosowane do rozwiązania BPM oraz łatwo skalowalne zasoby obliczeniowe do rozwiązań BI. Z kolei jako Advanced Partner Astrafox zaoferuje klientom chmurowym OVHcloud wysokiej klasy rozwiązania BI oraz BPM. Współpraca obejmuje także wspólne działania marketingowe.

Dzięki nam OVHcloud może swoim klientom oferować rozwiązania z dwóch obszarów: Business Intelligence oraz obiegu dokumentów. Będziemy dawać naszym klientom zarówno większe możliwości wyboru platformy, jak i wiele możliwości technologicznych, jakie zapewnia OVHcloud: serwery dedykowane, chmura prywatna czy publiczna – mówi Przemysław Sołdacki, CEO Amodit.

Jak zauważa CEO Amodit, zwiększa się świadomość klientów odnośnie chmury jako rozwiązania bezpiecznego i opłacalnego. Dotyczy to zwłaszcza czasu uruchomienia rozwiązania oraz braku konieczności zakupu i konfiguracji serwerów. W ramach współpracy OVHcloud oferuje klientom rozwiązania chmurowe najnowszej generacji, łączące wysoką wydajność i skalowalność oraz przewidywalną cenę. Dostawca posiada również certyfikaty potwierdzające wysoki stopień zabezpieczenia danych wymagane przez duże firmy. OVHcloud, jako europejski dostawca usług w chmurze, posiada nie tylko certyfikaty potwierdzające wysoki stopień zabezpieczenia danych wymagane przez wiele firm, ale także zapewnia pełną zgodność z wymogami RODO, co jest ważne m.in. w przypadku rozwiązań kadrowych, takich jak e-Teczki.

Pozycja rynkowa i oferowane przez Amodit rozwiązania wpisują się w strategię rozwoju naszego ekosystemu partnerów. Nasza współpraca jest świetnym przykładem zaangażowania OVHcloud na rzecz transformacji cyfrowej polskich przedsiębiorstw. Kompleksowa oferta dla obecnych i przyszłych klientów pozwala wspólnie adresować potrzeby różnych działów w firmach. Wspiera przy tym procesy decyzyjne poprzez oferowanie narzędzi do analizy danych na bazie skalowalnej infrastruktury OVHcloud – mówi Robert Paszkiewicz, VP Central and Eastern Europe w OVHcloud

amodit partner

O firmie OVHcloud

OVHcloud jest globalnym i wiodącym w Europie dostawcą chmury, zarządzającym 400 000 serwerów w 33 własnych centrach danych na czterech kontynentach. Od dwudziestu lat Grupa stosuje zintegrowany model, który zapewnia jej pełną kontrolę nad łańcuchem wartości: począwszy od projektowania własnych serwerów, poprzez zarządzanie należącymi do niej centrami danych, po budowanie i utrzymywanie własnej globalnej sieci światłowodowej. To unikatowe podejście umożliwia OVHcloud wspieranie, w sposób niezależny, potrzeb 1,6 miliona klientów z ponad 140 krajów. OVHcloud oferuje klientom rozwiązania najnowszej generacji, łączące wysoką wydajność, przewidywalną cenę i pełną kontrolę nad danymi, wspierając w ten sposób ich nieograniczony rozwój. https://corporate.ovhcloud.com

Kontakt dla mediów:

Joanna Parasiewicz
OVHcloud Communication & Marketing Manager
joanna.parasiewicz@ovhcloud.com
+48 606 133 954

Łukasz Cichy
Senior Account Manager FleishmanHillard
lukasz.cichy@fleishmaneurope.com
+48 603 335 523

O firmie Astrafox

Polska firmą konsultingowa, która dostarcza organizacjom wiedzę i nowoczesne technologie, aby mogły skutecznie podejmować trafne decyzje biznesowe w oparciu o dane. Prowadzi szkolenia, warsztaty i doradztwo, zwłaszcza z zakresu narzędzi Business Intelligence: Tableau, Alteryx oraz R. Firmowa wiedza z obszaru projektowania struktur danych, zaawansowanego programowania i integracji może być zastosowana w branżach takich jak FMCG, telekomunikacja, TSL, produkcja, służba zdrowia, media, nieruchomości oraz finanse i bankowość.

O platformie Amodit

AMODIT to innowacyjny system obiegu dokumentów, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do modelowania procesów oraz prognozowania zachowań użytkowników. Platforma umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.

Kontakt dla mediów: 

Daria Kordaszewska
Head of Marketing ASTRAFOX.PL | AMODIT.PL
daria.kordaszewska@amodit.com
+48 723 994 949

 

Przekonaj się, jak Amodit może pomóc Twojej firmie