Schemat blokowy

Nowe możliwości obsługi spraw na liście „Do wykonania”.

Najnowsze wydanie 210618 platformy AMODIT niesie ze sobą zmiany w dobrze znanej zakładce „Do wykonania”. Od teraz to Ty możesz zdecydować, w jakiej konfiguracji użyjesz dostępnych w nowej wersji opcji pracy z zakładką „Do wykonania”.

Możesz grupować sprawy, dodawać własne filtry oraz sortować listę na wiele dostępnych sposobów!

Grupowanie spraw

Jeśli użytkownik był uczestnikiem więcej niż jednego procesu, AMODIT automatycznie grupował zadania w podziale na procesy – umożliwiało to szybkie i łatwe przełączanie się między zadaniami, które należy wykonać w danym procesie.

nowe do wykonania 1

Dlaczego by nie pójść o krok dalej?

W najnowszej wersji AMODIT to Ty decydujesz, po jakim parametrze chciałbyś pogrupować swoje zadania. Przejdź do listy zadań „Do wykonania”, a następnie kliknij lewym przyciskiem myszy opcję grupowania, by wybrać, po czym AMODIT ma pogrupować przypisane Ci sprawy.

Do znanego już grupowania po zadaniach w procesie, które otrzymało nowy wygląd dodaliśmy opcje grupowania po terminie wykonania, właścicielu, dacie otrzymania oraz osobie przesyłającej sprawę.

nowe do wykonania 2

Grupowanie po terminie wykonania – jeśli zadania w procesach, które obsługujesz mają termin wykonania, dobrze byłoby skupić się na zadaniach, których termin minie w najbliższym czasie bądź, co gorsza, są już po terminie. Łatwo odnajdziesz takie sprawy grupując je po terminie wykonania.

nowe do wykonania 3

Grupowanie po właścicielu – sprawa została do Ciebie przekazana jako do właściciela sprawy, zostałeś wskazany jako współpracownik, zadanie zostało przekazane do grupy użytkowników, do której należysz, a może zostałeś wytypowany jako zastępca innego użytkownika, by w czasie jego nieobecności zajmować się jego zadaniami w AMODIT? Wszystkie te zadania w łatwy sposób pogrupujesz, korzystając z grupowania po właścicielu sprawy.

nowe do wykonania 4

Grupowanie po dacie otrzymania – szukasz sprawy, która została przypisana do Ciebie dzisiaj, w ubiegłym tygodniu, a może jeszcze starszej? Skorzystaj z grupowania po dacie otrzymania sprawy.

nowe do wykonania 5

Grupowanie po osobie przesyłającej sprawę (otrzymane od) – może po prostu chciałbyś odnaleźć sprawę, którą przekazał Ci Twój najbliższy współpracownik, a może przełożony? Grupuj listę spraw „Do wykonania” po nazwiskach osób, za pośrednictwem których sprawa trafiła na Twoją listę zadań.

nowe do wykonania 6

W celu powrotu do pełnej listy spraw „Do wykonania” użyj opcji grupowania „Lista”.

Sortowanie spraw

Kolejną nowością jest możliwość podjęcia decyzji, w jaki sposób ma być sortowana Twoja lista „Do wykonania”. Do tej pory zadania układały się domyślnie w sposób narzucony przez nas – twórców AMODIT. Najnowsza wersja pozwala decydować o sposobie sortowania według Twoich preferencji przy użyciu widocznych poniżej parametrów.

nowe do wykonania 7

Filtrowanie spraw

Jeśli opcja grupowania lub sortowania nie pozwoliła Ci odnaleźć poszukiwanej sprawy zobacz, co oferują nasze filtry dostępne z poziomu zakładki „Do wykonania” – to idealny sposób na zawężenie listy spraw do jedynie tych, które spełniają określone przez Ciebie parametry.

nowe do wykonania 8

Filtruj listę po sprawach z wybranego procesu, odszukaj jedynie te sprawy, których jeszcze nie przeczytałeś, mają dodany załącznik, zostały Ci przekazane z podwyższonym priorytetem.

Przekonaj się, jak Amodit może pomóc Twojej firmie