Schemat blokowy

Inteligentne załączanie dokumentów na platformie AMODIT

Automatyzacja procesów przynosi nieocenione korzyści w walce budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku. Do podstawowych benefitów zaliczyć należy oszczędność czasu, oraz w pewnym sensie zależną tego oszczędność pieniędzy.

Elektroniczny system obiegu dokumentów pozwala na szereg optymalizacji w ramach realizowanych przez firmę procesów, przy czym jedną z bardziej cenionych jest automatyzacja procesu załączania dokumentów.

W systemie AMODIT fakturę oraz każdy inny dokument można załączyć na 3 sposoby:

  1. Pierwszym sposobem jest pełna automatyzacja załączania dokumentów do platformy AMODIT poprzez ustawienie skrzynki mailowej na platformie. Co to oznacza? Oznacza to to, że gdy ustawimy skrzynkę mailową na platformie AMODIT przy tym synchronizujemy ją z pocztą mailową każdy dokument wysłany na tę skrzynkę trafi automatycznie do platformy AMODIT i rozpocznie proces akceptacji.
  2. Kolejnym sposobem na to, aby dokumenty rozpoczęły elektroniczny obieg na platformie AMODIT jest możliwość hurtowego skanowania dokumentów. Brzmi prosto, prawda? Wystarczy, że zeskanujesz paczkę dokumentów na skanerze, a one trafią bezpośrednio do systemu. Do rozdzielania dokumentów używane są wówczas kody kreskowe. Kody te oprócz rozdzielania dokumentów mogą nieść dodatkową informację, np. numer kontrahenta itp.
  3. Niezależnie od dwóch pierwszych sposobów, zawsze masz możliwość ręcznego dodania interesującego Cię dokumentu, jeśli tylko masz taką potrzebę.

Przekonaj się, jak Amodit może pomóc Twojej firmie