Schemat blokowy

Integracja z ABBYY® FlexiCapture

Od wersji 2019.0002 AMODIT umożliwia prostą integrację z ABBYY® FlexiCapture. Rozwiązanie ABBYY® FlexiCapture jest obecnie wdrażane u wybranych Klientów systemu Amodit w ramach proof of concept.

ABBYY FlexiCapture to oprogramowanie do wydobywania danych m.in. ze skanowanych dokumentów. Natomiast ABBY FlexiCapture for Invoices to wersja tego oprogramowania dedykowana do odczytywania danych z faktur.

Klienci korzystający z rozwiązań Abbyy mogą teraz płynnie przejść od fazy skanowania, rozpoznawania dokumentu i odczytania z niego danych do uruchomienia obiegu dokumentu w AMODIT. Wszystko odbywa się automatycznie bez konieczności przepisywania, czy ręcznego uruchamiania procesu. Prawidłowo rozpoznany dokument jest natychmiast kierowany na właściwą ścieżkę np. akceptacji umów, jeżeli rozpoznano umowę albo akceptacji faktur, jeżeli rozpoznano fakturę lub inną ścieżkę, w zależności od zaplanowanych w AMOIDT obiegów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oprogramowania ABBYY® FlexiCapture? Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie: https://www.abbyy.com/pl-pl/flexicapture/.

Dodatkowe informacje na temat integracji z ABBYY® FlexiCapture oraz odczytywania plików XML zajdziesz w naszej bazie wiedzy:

http://pl.wiki.amodit.com/baza-wiedzy/integracja-z-abbyy-flexicapture-odczytywanie-plikow-xml/

 

Przekonaj się, jak Amodit może pomóc Twojej firmie