Schemat blokowy

Rozpocznij testy nowej wersji AMODIT 230630. Co w niej znajdziesz?

W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2023 roku ukończyliśmy prace nad stabilizacją wersji 221231 i wydaliśmy nową wersję 230630, która aktualnie dostępna jest w wersji BETA. Sprawdź, jakie zmiany kryje i co można testować w najnowszej wersji AMODIT.
  • Zakończyliśmy prace nad stabilizacją wersją 221231.
  • Udostępniliśmy nową wersję AMODIT 230630.beta.
  • Zwiększyliśmy poziom bezpieczeństwa.
  • Dodaliśmy nowe funkcje: GetJSON(), ConvertReportToAttachment() i ExecuteAction()
  • Pracujemy nad nowym modułem raportowym, który będzie dostępny w kolejnych wersjach.

W pierwszym kwartale 2023 wydaliśmy stabilną wersję AMODIT 221231. Wersja ta w formie beta była dostępna do testów przez ostatnie trzy miesiące. Aktualnie stała się ona wersją stabilną. Chcesz poznać więcej informacji na jej temat? Kliknij tutaj.

W tym samym czasie wydaliśmy nową wersję beta o numerze 230630. Sprawdź, jakie zmiany niesie ze sobą to wydanie.

Testy penetracyjne i rozwój bezpieczeństwa

Najnowsza wersja AMODIT została zabezpieczona przed podatnościami wykrytymi w trakcie testów penetracyjnych naszej aplikacji.

Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat zmian dotyczących bezpieczeństwa AMODIT, zachęcamy do odwiedzenia specjalnej zakładce „Dla administratorów” na naszym wiki. Wszystkie interesujące Cię zagadnienia znajdziesz w sekcji „Bezpieczeństwo systemu”.

Nowe funkcje reguł

Wraz z wydaniem najnowszej wersji aplikacji AMODIT, udostępniliśmy kilka nowych funkcji reguł:

  • GetJSON() – ta funkcja służy do przekonwertowania zawartości formularza AMODIT na łańcuch znaków w formacie JSON. Umożliwia to przechowywanie lub przesyłanie danych z formularza w postaci JSON. Możesz wybrać pola formularza, które mają być przetworzone na JSON lub przekonwertować formularz w całości.
  • ExecuteAction() – pozwala na wykonanie na pliku kilku akcji: wywołanie podpisania dokumentu certyfikatem, wyświetlenie podpisów złożonych na wskazanym załączniku, pobranie dokumentu oraz otwarcie strony Trust Center, gdzie dokument został udostępniony w celu zebrania podpisów.
  • ConvertReportToAttachment() – ta funkcja służy do konwertowania wygenerowanego raportu AMODIT na plik, który można wykorzystać później w procesie, np. wysłać w wiadomości e-mail lub załączyć do sprawy. Funkcja ta zapewnia wygodny sposób na konwertowanie danych z raportu do pliku, który może być używany także poza systemem AMODIT.

Co więcej?

W trakcie pierwszego kwartału 2023 trwały także prace nad nową wersją modułu raportowego, a jej efekty będą dostępne w kolejnych wersjach. Już niebawem będzie można przetestować nowy sposób konfiguracji raportów oraz sprawdzić odmienioną wizualizację raportu pivot.

Zachęcamy do przetestowania najnowszej wersji AMODIT 230630.beta i skorzystania z jej usprawnień. Wszystkie informacje dotyczące wersji beta znajdziesz tutaj.

Przekonaj się, jak Amodit może pomóc Twojej firmie