Schemat blokowy

Zapowiedź wydania wersji Amodit 221231

Wraz z końcem roku 2022 zakończyliśmy pracę nad stabilizacją wersji 220930 oraz wydaliśmy nową: 221231. Aktualne wydanie dostępne jest w wersji BETA. Sprawdźmy zatem, co się zmieniło.
  • Nowa funkcjonalność źródeł systemowych. Wraz z najnowszą wersją publikujemy zestaw gotowych danych do raportowania w AMODIT.
  • Opublikowaliśmy kilka raportów systemowych. Są to przygotowane przez nas raporty bazujące na źródłach systemowych i danych z Twojej aplikacji AMODIT. Ich lista będzie rozbudowywana w kolejnych wydaniach.
  • Wprowadziliśmy zmiany wizualne na liście raportów. Możliwe jest także dodawanie raportów do ulubionych.
  • Dodaliśmy moduł konfiguracji obszarów biznesowych pozwalający administratorom zarządzać istniejącymi obszarami, a także tworzyć nowe.
  • Szczegółowy opis zmian i nowości w wersji 221231 (BETA) znajdziesz tutaj.

Efekty zakończonych prac nad wersją 221231 (BETA) to kolejne usprawnienia i szereg nowości. Sprawdź, jak się zmieniamy i co zyskasz po aktualizacji.

Źródła i raporty systemowe

W AMODIT gromadzi się wiele istotnych danych, które mogą posłużyć do analizy, np. ilości procesowanych spraw, średnich czasów wykonania zadania itd. W odpowiedzi na te potrzeby przygotowaliśmy pierwszą paczkę źródeł systemowych.

Źródła danych na platformie AMODIT

Źródła systemowe można wykorzystać do przygotowania raportów, tworząc dowolne zestawienia.

Konfiguracja raportu w AMODIT

Przygotowaliśmy także kilka pierwszych raportów systemowych, które bazują na tych danych. Dzięki nim bez dodatkowej konfiguracji możesz rozpocząć analizę np. logów systemowych.

Raporty systemowe w AMODIT

Raporty systemowe, podobnie jak źródła, są dostępne jedynie dla administratorów. Możliwe jest jednak ich dalsze udostępnienie dla zwykłych użytkowników. Lista dostępnych raportów, jak i źródeł będzie rosła z każdą kolejną wersją AMODIT.

Nowości na liście raportów

Nowa wersja to także odświeżenie wyglądu oraz funkcjonalności listy raportów. Została ona dostosowana do pozostałej części systemu. Zmienił się sposób prezentacji folderów, a także samych kafelków raportów.

Lista raportów AMODIT

Raporty zyskały funkcjonalność dodawania do ulubionych. Dzięki temu najczęściej analizowane raporty możesz mieć zawsze pod ręką. To jednak dopiero początek zmian. Aktualnie pracujemy nad dalszymi usprawnieniami.

Zarządzanie obszarami

Mechanizm obszarów funkcjonuje od dłuższego czasu. Do tej pory nie istniał interface dla administratora, który umożliwiałby zarządzanie tym elementem aplikacji. Najnowsza wersja wprowadza panel ustawień obszarów do samodzielnego budowania nowych, a także zarządzania istniejącymi obszarami.

Zarządzanie obszarami w AMODIT

Obszary umożliwiają uporządkowanie lewego menu. Zarówno procesy, jak i dotyczące ich raporty oraz dashboardy można ułożyć tematycznie i zebrać w omawiane obszary biznesowe. Ustawienia obszarów umożliwiają dodawanie nowych obszarów, zarządzanie procesami i raportami, które wchodzą w skład danego obszaru, a także nadawanie uprawnień do obszarów.

Ciekawi Cię, co jeszcze zyskasz z nową wersją? Pamiętaj, że pełny opis zmian znajdziesz klikając tutaj. Jeśli zainteresowała Cię jakaś funkcjonalność i chcesz ją przetestować, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Pamiętaj, że masz realny wpływ na rozwój naszej aplikacji i możesz zgłaszać sugestie zmian w kolejnych wersjach. Masz pomysł na usprawnienie AMODIT? Kliknij tutaj.

Przekonaj się, jak Amodit może pomóc Twojej firmie