Schemat blokowy

Monitor wydajności

Twoja firma korzysta z AMODIT i zauważyłeś, że wydajność systemu spadła? Chcesz szybko identyfikować problematyczne operacje i maksymalnie optymalizować pracę swojej aplikacji? Monitor wydajności zadba o to, żeby możliwości systemu AMODIT stale odpowiadały potrzebom Twojej firmy.

Dowiedz się więcej
Monitor wydajności AMODIT

Po co monitor wydajności?

Monitor wydajności to narzędzie wbudowane w aplikację webową AMODIT oraz usługę asynchroniczną. Służy do rejestrowania informacji o wykonaniu poszczególnych operacji wraz z dodatkowymi metrykami dotyczącymi czasu ich wykonywania. Dzięki monitorowi łatwo wykryjesz problematyczne operacje, takie jak niewydajny kod reguł lub zadania, które spowalniają system z powodu przetwarzania dużej liczby plików.

Ta funkcjonalność przyda się przede wszystkim administratorom AMODIT, którzy chcą zidentyfikować i wyeliminować problemy związane z wydajnością systemu. Rejestrowanie szerokiej gamy typów operacji oraz metryk pozwala przeprowadzić wnikliwą analizę wydajności. Ten moduł dodatkowy da Ci pewność, że korzystasz ze 100% możliwości AMODIT, co przyczyni się do zwiększenia produktywności pracy.

Korzyści dla Twojej firmy z monitora wydajności

Dlaczego monitor wydajności to przydatna funkcjonalność dla firm, korzystających z AMODIT? Ten moduł:

Ułatwia diagnozowanie problemów

Rejestrowanie i analizowanie informacji o czasowych parametrach wykonywania poszczególnych operacji ułatwia diagnozowanie problemów i szybkie znalezienie przyczyny spowolnienia systemu.

Pomaga w optymalizacji systemu

Analiza danych z monitora wydajności pozwala na identyfikację tych obszarów systemu, które wymagają optymalizacji i podjęcie szybkiego działania.

Wspiera procesy decyzyjne

Ten moduł dodatkowy umożliwia śledzenie i analizowanie trendów wydajnościowych w czasie, co pozwala na podejmowanie bardziej świadomych decyzji dotyczących zarządzania systemem.

Poprawia jakość usług

Dzięki szybszemu i bardziej wydajnemu działaniu korzystanie z AMODIT staje się bardziej przyjazne dla użytkowników, co wpływa na poprawę jakości usług oferowanych przez firmę.

Moduł monitor wydajności w praktyce

Zastanawiasz się, czy moduł monitora wydajności sprawdzi się w Twojej firmie? Sprawdź, jak zwiększył się komfort pracy jednego z naszych klientów.

Wyzwanie: kontrola wydajności systemu

Firma z branży produkcyjnej korzystająca na co dzień z systemu AMODIT zauważyła, że wydajność aplikacji spadła. W codziennej pracy przekładało się to na wydłużający się czas przetwarzania dokumentów i coraz większą liczbę błędów systemowych. Analiza logów i diagnozowanie problemu było czasochłonne i nie przynosiło oczekiwanych rezultatów.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, firma postanowiła skorzystać z monitora wydajności AMODIT. Po zainstalowaniu i skonfigurowaniu modułu zespół IT zaczął analizować dane dotyczące wydajności systemu. Okazało się, że niektóre procesy, w tym aktualizacja słownika kontrahentów, wymagają zbyt dużo czasu na wykonanie, co spowalnia pracę całego systemu.

Korzyści wdrożenia

Po wdrożeniu monitora wydajności zespół IT był w stanie szybko identyfikować problematyczne operacje i zoptymalizować je. Zebrane dane umożliwiły przyspieszenie działania procesów oraz poprawę wydajności całego systemu.

Moduł monitor wydajności: wymagania

Licencja na moduł

monitor wydajności

Konfiguracja

monitora wydajności

AMODIT

w wersji minimum 220630

Umów się na darmową konsultację

z jednym z naszych specjalistów. Zaprezentujemy Ci krok po kroku, jak przy pomocy AMODIT skutecznie zaimplementować moduł monitor wydajności w Twojej firmie.

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.