Schemat blokowy

Paczka przelewów

Korzystasz z AMODIT i chcesz usprawnić proces płatności w swojej firmie? Szukasz narzędzia do masowego przetwarzania przelewów krajowych i zagranicznych? Zależy Ci na wygodnym rozwiązaniu, które zaoszczędzi czas i pozwoli unikać błędów? Moduł paczki przelewów w AMODIT to funkcjonalność, która jeszcze bardziej ułatwi codzienną pracę.

Dowiedz się więcej
Paczka przelewów

Po co?

Dodatkowy moduł paczki przelewów to narzędzie, które pozwala na wygodne generowanie plików z wybranymi przelewami, w tym także zagranicznymi, w kilku wybranych walutach. Dzięki temu rozwiązaniu firmy optymalizują proces płatności i oszczędzają czas.

Ta bardzo intuicyjna funkcjonalność stanowi doskonałe uzupełnienie procesu obiegu faktur kosztowych w AMODIT. Po ich akceptacji w systemie możesz szybko zlecić płatność, co zwiększa efektywność procesu księgowego i płatności.

Korzyści dla Twojej firmy

Co zyska Twoja firma dzięki modułowi paczki przelewów? Wśród najważniejszych korzyści tej opcji użytkownicy AMODIT podkreślają, m.in.:

Zoptymalizowanie czasu pracy

Dzięki paczce przelewów możesz łatwo przetworzyć i zaimportować duże ilości przelewów, co pozwala zaoszczędzić czas, który można wykorzystać na inne zadania.

Zwiększenie efektywności zespołu

Automatyzacja i wygoda zarządzania procesem płatności pozwalają na unikanie błędów i skrócenie czasu potrzebnego na przetworzenie przelewów.

Precyzyjne zarządzanie płatnościami

Moduł paczki przelewów umożliwia użytkownikom generowanie plików z wybranymi płatnościami, dzięki czemu zarządzanie płatnościami jest bardzo wygodne.

Ograniczenie kosztów

Zastosowanie paczki przelewów pozwala na zoptymalizowanie procesu płatności, a to oznacza ograniczenie kosztów związanych z przetwarzaniem przelewów.

Możliwość obsługi kilku kont bankowych

Ten moduł umożliwia łatwe przyporządkowanie płatności do odpowiednich kont i ułatwia śledzenie przepływów finansowych. Dzięki temu bieżąca kontrola procesu płatności jest wygodna i skuteczna.

Moduł paczki przelewów w praktyce

W jaki sposób ten moduł dodatkowy zwiększa komfort korzystania z AMODIT? Sprawdź na poniższym przykładzie i przekonaj się, że to rozwiązanie dla Ciebie.

Wyzwanie: optymalizacja procesu płatności

Firma z branży IT borykała się z nieefektywnym procesem płatności dla swoich kontrahentów. W związku z wieloma rachunkami bankowymi w różnych bankach, proces przetwarzania płatności był czasochłonny i skomplikowany. Dodatkowo w dokonywaniu płatności często zdarzały się błędy i opóźnienia, co prowadziło do niezadowolenia kontrahentów.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, firma zdecydowała się na wdrożenie modułu paczki przelewów. Dzięki temu narzędziu przedsiębiorstwo może teraz z łatwością zlecać płatności na różne rachunki bankowe w różnych bankach za pośrednictwem jednej aplikacji. Moduł umożliwia wygodne sortowanie płatności oraz generowanie plików.

Korzyści wdrożenia

Wdrożenie modułu paczki przelewów pozwoliło firmie poprawić jakość obsługi kontrahentów i unikać niepotrzebnych kosztów związanych z błędami w procesie. Dzięki modułowi przetwarzanie płatności zostało usprawnione, a zespół pracuje efektywniej.

Moduł paczki przelewów: wymagania

Licencja na paczkę przelewów

krajowych lub krajowych i zagranicznych

Konto w banku

oferującym usługę przelewów masowych

Umów się na darmową konsultację

z jednym z naszych specjalistów. Zaprezentujemy Ci krok po kroku, jak przy pomocy AMODIT skutecznie zaimplementować moduł paczki przelewów w Twojej firmie.

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.