Schemat blokowy

Premiera wersji beta.230930

Mamy świetne wieści – zakończyliśmy prace nad stabilizacją wersji 230630, więc ze wszystkich nowości opisanych w poprzednim artykule możecie korzystać już na środowiskach produkcyjnych.

A teraz premierowo prezentujemy Wam najnowszą wersję AMODIT beta.230930! Oto główne nowości, na które czekaliście!

  • Przetestuj nowy moduł raportowy – to lepsza wydajność, wygląd i wygoda konfiguracji metodą „drag&drop”.
  • AMODIT wspierany przez AI – funkcjonalność wdrożona w nowym module raportowym. Umożliwia budowanie filtrów raportu w oparciu o język naturalny.
  • Integracja z ePUAP i podpis Profilem Zaufanym – umożliwia jednostkom publicznym nadawanie i odbieranie pism z ePUAP w AMODIT.
  • Integracja z GUS TERYT – pozwala na wybór adresu z bazy GUS na dowolnym formularzu w dowolnym procesie.

Wydajność i wygoda w nowym module raportowym

Teraz konfiguracja raportów odbywa się wygodnie za pomocą metody „drag&drop”, co sprawia, że przygotowywanie raportów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. A to nie wszystko! Moduł zawiera także nową wizualizację danych treemapa oraz odświeżone wersje wcześniejszych wizualizacji: gantt, pivot oraz wykresy kolumnowe i liniowe. To zmiany, które umożliwią jeszcze lepszą analizę danych i generowanie raportów Business Intelligence. Nowy moduł raportowy w aplikacji AMODIT został napisany w technologii React, co oznacza szybkość działania i płynność interfejsu. Dzięki ulepszonemu backendowi generowanie raportów staje się szybsze i bardziej wydajne.

Zobacz, jak prosto przygotujesz swój kolejny raport z nową wersją AMODIT.

Nowy moduł raportowy wspierany przez AI

Przygotowaliśmy także próbkę rewolucyjnych możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji. Generowanie filtrów w nowym module raportowym stało się teraz proste i intuicyjne. Wystarczy opowiedzieć, jakie dane chcielibyście przefiltrować w języku naturalnym, a AI przetłumaczy Wasze preferencje na odpowiednie warunki filtrowania. To znacznie przyspieszy proces raportowania i ułatwi analizę danych, pozwalając skupić się na kluczowych informacjach.

Sprawdź, jak to działa!

Nowy moduł raportowy w wersji beta aplikacji AMODIT jest dostępny do testów w pełnej funkcjonalności, dlatego zachęcamy do skorzystania z tej unikalnej okazji i przekonania się, jak rewolucyjne rozwiązania przyczynią się do wydajniejszej pracy i lepszego zarządzania danymi.

Integracja z ePUAP i podpisem Profilem Zaufanym

Kolejną ważną nowością jest pełna integracja aplikacji AMODIT z platformą ePUAP i możliwość korzystania z podpisu Profilem Zaufanym dla jednostek publicznych. Integracja pozwala na nadawanie oraz odbiór pism z ePUAP, które dzięki AMODIT mogą zostać włączone w dowolne procesy obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Teraz wszystkie czynności związane z obsługą ePUAP można wykonywać bezpośrednio w AMODIT, co pozwoli uporządkować ten proces i usprawni komunikację w organizacji.

Informujemy, że integracja z ePUAP jest dostępna tylko dla jednostek publicznych. Wynika to ze specyfiki i wymogów regulacyjnych związanych z funkcjonowaniem ePUAP jako platformy komunikacji elektronicznej dla sektora publicznego.

Zobacz, jak może wyglądać nadanie pisma ePUAP po integracji.

Integracja z bazą adresów GUS TERYT

Wersja beta aplikacji AMODIT wprowadza także integrację z bazą adresów GUS TERYT. Dzięki użyciu danych adresowych z GUS zyskasz pewność, że dane adresowe wprowadzane przez użytkowników na formularzach będą jednolite, aktualne i spójne we wszystkich procesach. To zmniejsza ryzyko błędów podczas wprowadzania danych adresowych, co przekłada się na wyższą jakość danych i bardziej efektywną pracę.

Pole pozwalające korzystać z danych adresowych GUS TERYT może zostać osadzone na dowolnym formularzu.

Czas odkryć AMODIT na nowo i przenieść efektywność pracy na zupełnie nowy poziom! Przetestuj wersję beta.230930 już dziś.

Przekonaj się, jak Amodit może pomóc Twojej firmie