22 35 52 164 poland@amodit.com

Elektroniczne archiwum dokumentów

System AMODIT ułatwia proces archiwizowania dokumentów. Zapewnia on przejrzystość oraz ułatwienie dotarcia do poszukiwanej informacji.
URUCHOM WERSJĘ DEMO

Elektroniczne archiwum dokumentów

W firmach tworzy się bardzo duża ilość dokumentacji. Powstają dokumenty wewnętrzne, dotyczące na przykład umów z pracownikami, przepływu produktów czy środków pieniężnych oraz dokumenty zewnętrzne dotyczące transakcji z kontrahentami. Wszystkie te pisma należy starannie przechowywać, przestrzegając czasu określonego w przepisach. Niezwykle ważne jest zapewnienie możliwości ich szybkiego odnalezienia oraz zabezpieczenie przed dostaniem się w ręce nieupoważnionych osób. Idealnym sposobem jest elektroniczne archiwum dokumentów. Ze względu na fakt, że obecnie wiele dokumentów między przedsiębiorstwami przekazywanych jest w formie elektronicznej, archiwizacja dokumentów w firmie powinna również być na bardzo wysokim poziomie. System AMODIT jest idealną propozycją dla przedsiębiorstw chcących wdrożyć bezpieczne przechowywanie dokumentów.

i

Dokumenty papierowe i elektroniczne

Skanowanie dokumentów papierowych czy odczyt dokumentów elektronicznych z maila i innych źródeł to od teraz żaden problem. Formularze z metadanymi, dane słownikowe, kategoryzacja itp.

Skanowanie dokumentów

Wystarczy, że zeskanujesz dokumenty lub prześlesz mailem, a zostaną one automatycznie zarejestrowane. Każda z uprawnionych osób zyska do nich łatwy i szybki dostęp. 

l

Reguły i uprawnienia

Możesz dowolnie definiować reguły automatyzujące pracę, przypomnienia o terminach oraz zakresy dostępu. W systemie procesy stają się transparentne, a dostęp do nich łatwy.

~

Bezpieczeństwo

System przechowuje pełną historię zmian każdego dokumentu, procesu czy pola, możesz wszystko monitorować. Masz natychmiastowy dostęp do bieżących i archiwalnych dokumentów. 

Wyszukiwanie i dostęp z urządzeń mobilnych

Możesz zdefiniować uprawnienia i zasady dostępu do dokumentów. Możesz wyszukiwać dokumenty bieżące i archiwalne.

Kody kreskowe

System odczytuje i generuje kody kreskowe. Skanowane dokumenty mogą być automatycznie dzielone wg kodów.

Elektroniczne archiwum dokumentów

Platforma AMODIT to elektroniczne archiwum dokumentów stworzone z myślą o konieczności przechowywania ważnej dokumentacji w firmach. Klasyczna archiwizacja jest niezbędna, ale jednocześnie przysparza wielu trudności. Należy bowiem wszelkie dokumenty dokładnie opisać, uporządkować i schować w odpowiednie miejsce. Trzeba jednak pamiętać, by dostęp do archiwizowanych danych był łatwy, by w razie potrzeby szybko odnaleźć potrzebny dokument. By ułatwić proces archiwizacji, powstał właśnie system AMODIT. Pozwala on na elektroniczne archiwizowanie dokumentów. Wystarczy, że użytkownik określi w programie schematy postępowania, a on je zapamiętuje i samodzielnie realizuje w odniesieniu do danego dokumentu. To niezwykłe udogodnienie daje możliwość łatwego utrzymania porządku w dokumentacji, ułatwia także bezproblemowe i szybkie dotarcie do poszukiwanych, zarchiwizowanych informacji. Jak to działa? To bardzo proste wystarczy zeskanować lub wysłać mailem potrzebny dokument, a ten zostaje od razu zarejestrowany w systemie. Dostęp do niego mają wszyscy uprawnieni użytkownicy, którzy w każdej chwili mogą korzystać z zarchiwizowanych danych. Dzięki temu każda firma ułatwi sobie przechowywanie dokumentów księgowych, danych osobowych czy różnorodnych umów. Wdrożenie systemu AMODIT sprawi, że archiwizacja dokumentów w firmie przestanie być procesem pracochłonnym i czasochłonnym, co więcej ułatwi pracę wszystkim pracownikom.

 

Dołącz do 30.000 zadowolonych użytkowników korzystających z systemu AMODIT

Przekonaj się jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie AMODIT i obsługuj procesy bez długiego i kosztownego wdrożenia.