22 35 52 164 poland@amodit.com

Elektroniczne archiwum dokumentów

System AMODIT ułatwia proces archiwizowania dokumentów. Zapewnia on przejrzystość oraz ułatwienie dotarcia do poszukiwanej informacji.
POBIERZ WERSJĘ DEMO

Elektroniczne archiwum dokumentów

Prowadzenie działalności wiąże się z produkcją dużej liczby dokumentacji dotyczącej pracowników, kontrahentów, finansów firmy. Wszystkie te dokumenty należy przechowywać przynajmniej przez kilka lat, ponieważ takie są przepisy. Archiwizowanie tych dokumentów jest niezwykle pracochłonne i czasochłonne. Powinny być one dobrze opisane i uporządkowane, aby ich poszukiwanie było ułatwione. Sposobem na  archiwizowanie dokumentów jest wdrożenie naszego systemu AMODIT.
i

Dokumenty papierowe i elektroniczne

Skanowanie dokumentów papierowych czy odczyt dokumentów elektronicznych z maila i innych źródeł to od teraz żaden problem. Formularze z metadanymi, dane słownikowe, kategoryzacja itp.

Skanowanie dokumentów

Wystarczy, że zeskanujesz dokumenty lub prześlesz mailem, a zostaną one automatycznie zarejestrowane. Każda z uprawnionych osób zyska do nich łatwy i szybki dostęp. 

l

Reguły i uprawnienia

Możesz dowolnie definiować reguły automatyzujące pracę, przypomnienia o terminach oraz zakresy dostępu. W systemie procesy stają się transparentne, a dostęp do nich łatwy.

~

Bezpieczeństwo

System przechowuje pełną historię zmian każdego dokumentu, procesu czy pola, możesz wszystko monitororwać. Masz natychmiastowy dostęp do bieżących i archiwalnych dokumentów. 

Wyszukiwanie i dostęp z urządzeń mobilnych

Możesz zdefiniować uprawnienia i zasady dostępu do dokumentów. Możesz wyszukiwać dokumenty bieżące i archiwalne.

Kody kreskowe

System odczytuje i generuje kody kreskowe. Skanowane dokumenty mogą być automatycznie dzielone wg kodów.

Wdrożenie systemu AMODIT istotnie usprawniło zarządzanie przepływem informacji, co jest ważną zmianą jakościową w obszarze działalności grupy PWN.

Ewa Szulc

Kierownik Administracji, Grupa PWN

Elektroniczne archiwum dokumentów

W archiwum przechowywane są dokumenty służące potwierdzaniu wielu decyzji. Archiwizowanie tych dokumentów jest niezwykle pracochłonne i czasochłonne, ponieważ nie wystarczy dokumentów spisać i schować. Powinny być one przede wszystkim dobrze opisane i uporządkowane, aby ewentualne ich poszukiwanie było znacznie ułatwione i uproszczone. Sposobem na takie archiwizowanie dokumentów jest zastosowanie i wdrożenie naszego systemu AMODIT.

Elektroniczne archiwum dokumentów AMODIT to niezwykle proste i inteligentne oprogramowanie, które uczy się od użytkownika jego postępowania i zgodnie z tym postępuje w kolejnych sytuacjach. W zasadzie wystarczy jedynie określić schematy postępowania a oprogramowanie zaczyna samodzielnie je realizować w odniesieniu do konkretnej i określonej dokumentacji. To duże udogodnienie procesu archiwizowania dokumentów. Elektroniczne archiwum dokumentów to nie tylko porządek, to również znaczne ułatwienie dotarcia do poszukiwanej informacji, która już uprzednio została zarchiwizowana.

Wystarczy zeskanować dokument lub przesłać go mailem, a zostanie on automatycznie zarejestrowany w systemie. Nie trzeba prowadzić oddzielnych zestawień w Excelu czy zapisywać skanów w folderach na komputerze. System pozwala na łatwy dostęp dla uprawnionych osób i szybki podgląd dokumentów.

Dołącz do 30.000 zadowolonych użytkowników korzystających z systemu AMODIT

Przekonaj się jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie AMODIT i obsługuj procesy bez długiego i kosztownego wdrożenia.