22 35 52 164 poland@amodit.com

Elektroniczne archiwum dokumentów

System AMODIT ułatwia proces archiwizowania dokumentów. Zapewnia on przejrzystość oraz ułatwienie dotarcia do poszukiwanej informacji.
URUCHOM WERSJĘ DEMO
i

Dokumenty papierowe i elektroniczne

Skanowanie dokumentów papierowych czy odczyt dokumentów elektronicznych z maila i innych źródeł to od teraz żaden problem. Formularze z metadanymi, dane słownikowe, kategoryzacja itp.

Skanowanie dokumentów

Wystarczy, że zeskanujesz dokumenty lub prześlesz mailem, a zostaną one automatycznie zarejestrowane. Każda z uprawnionych osób zyska do nich łatwy i szybki dostęp. 

l

Reguły i uprawnienia

Możesz dowolnie definiować reguły automatyzujące pracę, przypomnienia o terminach oraz zakresy dostępu. W systemie procesy stają się transparentne, a dostęp do nich łatwy.

~

Bezpieczeństwo

System przechowuje pełną historię zmian każdego dokumentu, procesu czy pola, możesz wszystko monitorować. Masz natychmiastowy dostęp do bieżących i archiwalnych dokumentów. 

Wyszukiwanie i dostęp z urządzeń mobilnych

Możesz zdefiniować uprawnienia i zasady dostępu do dokumentów. Możesz wyszukiwać dokumenty bieżące i archiwalne.

Kody kreskowe

System odczytuje i generuje kody kreskowe. Skanowane dokumenty mogą być automatycznie dzielone wg kodów.

Elektroniczne archiwum dokumentów

W firmach tworzy się bardzo duża ilość dokumentacji. Powstają dokumenty wewnętrzne, dotyczące na przykład umów z pracownikami, przepływu produktów czy środków pieniężnych oraz dokumenty zewnętrzne dotyczące transakcji z kontrahentami. Wszystkie te pisma należy starannie przechowywać, przestrzegając czasu określonego w przepisach. Niezwykle ważne jest zapewnienie możliwości ich szybkiego odnalezienia oraz zabezpieczenie przed dostaniem się w ręce nieupoważnionych osób. Idealnym sposobem jest elektroniczne archiwum dokumentów. Ze względu na fakt, że obecnie wiele dokumentów między przedsiębiorstwami przekazywanych jest w formie elektronicznej, archiwizacja dokumentów w firmie powinna być na bardzo wysokim poziomie. System AMODIT jest idealną propozycją dla przedsiębiorstw chcących wdrożyć bezpieczne przechowywanie dokumentów.

Klasyczna archiwizacja jest niezbędna, ale jednocześnie przysparza wielu trudności. Należy bowiem wszelkie dokumenty dokładnie opisać, uporządkować i schować w odpowiednie miejsce. Trzeba jednak pamiętać, by dostęp do archiwizowanych danych był łatwy, by w razie potrzeby szybko odnaleźć potrzebny dokument. System AMODIT pozwala na elektroniczne archiwizowanie dokumentów. Wystarczy, że użytkownik określi w programie schematy postępowania, a on je zapamiętuje i samodzielnie realizuje w odniesieniu do danego dokumentu.  Jak to działa? To bardzo proste wystarczy zeskanować lub wysłać mailem potrzebny dokument, a ten zostaje od razu zarejestrowany w systemie. Dostęp do niego mają wszyscy uprawnieni użytkownicy, którzy w każdej chwili mogą korzystać z zarchiwizowanych danych. Dzięki temu każda firma ułatwi sobie przechowywanie dokumentów księgowych, danych osobowych czy różnorodnych umów. 

 

Dołącz do 50.000 zadowolonych użytkowników korzystających z systemu AMODIT

Przekonaj się jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie AMODIT i obsługuj procesy bez długiego i kosztownego wdrożenia.