Schemat blokowy

Archiwum dokumentów

Twoja firma się rozwija, a wraz z nią rozrasta się niezbędna dokumentacja? Coraz więcej umów, faktur oraz teczek pracowniczych? Archiwizacja dokumentów jest czasochłonna, a dokumenty w wersji papierowej zabierają powierzchnię biurową w firmie. Rozwiązanie? System AMODIT, dzięki któremu usystematyzujesz i zorganizujesz bazy danych, a w efekcie usprawnisz procesy i zwiększysz efektywność swoich pracowników.

Dowiedz się więcej
Archiwum dokumentów

Dla kogo elektroniczne archiwum dokumentów?

E-archiwum AMODIT to rozwiązanie dla każdej firmy, która chce uporządkować i odpowiednio opisać dokumentację. Sprawdzi się szczególnie podczas pracy zespołów, które pracują w kilku oddziałach lub różnych modelach pracy. Za pomocą tego archiwum możesz udostępniać dokumenty szerszej grupie odbiorców niż w przypadku teczek lub folderów przechowywanych lokalnie u jednego pracownika.

Po co elektroniczne archiwum dokumentów?

Archiwum elektroniczne może gromadzić dowolną dokumentację, która w formie skanu lub pliku zostanie wczytana do AMODIT. Dzięki temu ułatwisz sobie przechowywanie dokumentów księgowych, danych osobowych czy umów. Archiwum AMODIT to nie tylko wygoda przechowywania danych, ale również komfort codziennej pracy. Zaawansowane opcje filtrowania i wyszukiwania pozwolą Ci łatwo docierać do każdej informacji.

Korzyści dla Twojej firmy z wprowadzenia e-archiwum dokumentów

AMODIT to elastyczny system, który dostosuje się do potrzeb Twojego biznesu. Automatyzacja działań i elektroniczne obiegi dokumentów to procesy, które usprawniają pracę całej firmy natychmiast po wdrożeniu. W przypadku archiwum dokumentów zyskasz:

Możliwość szybkiej i wygodnej archiwizacji

w kilka chwil

Porządek w dokumentacji

dzięki podziałowi na katalogi i kategorie opisane odpowiednimi metadanymi

Łatwy dostęp

wszyscy uprawnieni użytkownicy mogą swobodnie korzystać ze zarchiwizowanych danych, również podczas pracy zdalnej lub hybrydowej

Pewność i spokój

w systemie nie zginie ani nie zniszczy się żaden dokument

Jeszcze więcej korzyści dla Twojej firmy z wprowadzenia elektronicznego archiwum dokumentów

Dokumenty papierowe w wersji elektronicznej

Zeskanowane dokumenty można przechowywać w systemie AMODIT bez konieczności ich magazynowania. Wystarczy zeskanować dokument lub przesłać go mailem, żeby znalazł się w systemie.

Zawsze w terminie dzięki przypomnieniom

Nie musisz już pilnować najważniejszych dat, np. wygaśnięcia umowy. System sam podpowie, kiedy należy wykonać jakąś akcję na dokumencie, który tego wymaga.

Wygodne opcje wyszukiwania

Zamiast wertować segregatory i teczki, wpisz nazwę lub kilka słów zawartych w dokumencie. System jest w stanie odszukać fragment tekstu zawarty w zeskanowanym dokumencie, co ułatwia jego odnalezienie.

Bezpieczeństwo i wersjonowanie plików

Dzięki archiwum dokumentów AMODIT masz wszystko pod kontrolą. System przechowuje pełną historię zmian każdego dokumentu, procesu czy pola. Co ważne, masz natychmiastowy dostęp do wszystkich dokumentów – zarówno bieżących, jak i archiwalnych.

Kody kreskowe

AMODIT odczytuje i generuje kody kreskowe. Zeskanowane dokumenty mogą być automatycznie dzielone według kodów.

Umów się na darmową konsultację

z jednym z naszych specjalistów. Zaprezentujemy Ci krok po kroku, jak przy pomocy AMODIT skutecznie zoptymalizować archiwum dokumentów w Twojej firmie.

    Administratorem danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego jest Astrafox sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, wniesienia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu podanych danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.