Jestem Klientem Amodit
+48 538 116 005 poland@amodit.com

Jestem Klientem

Cieszymy się, że jesteście z nami. Codziennie pracujemy nad tym, by tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania dla Twojej firmy. 

Jestem Klientem

Cieszymy się, że jesteście z nami. Codziennie pracujemy nad tym, by tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania dla Twojej firmy. 

Zadowolenie naszych Klientów to nasz priorytet

Dziękujemy, że jesteście z nami. Dzięki temu, że wybraliście Amodit posiadamy czynny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość i codziennie staramy się tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania, które wpływają pozytywnie na Waszą codzienną pracę. Ponadto dzięki temu, że korzystacie z Amodit, wspólnie realizujemy cele zrównoważonego rozwoju i pochylamy się nad problemami związanymi z odpowiedzialnością społeczną.

Najważniejsze kontakty

Nie wiesz, gdzie możesz zgłosić problemy lub zapytania związane z platformą Amodit? Poniżej znajdziesz najważniejsze adresy kontaktowe, pod którymi możesz powiadomić nas o usterkach, a także innych trudnościach, z którymi się zmagasz.

Zapytania techniczne

Posiadasz problemy techniczne związane z Platformą Amodit? Zgłoś je do działu Serwisu. Wyślij wiadomość na adres: support@amodit.com.

Zapytania nietechniczne

Problemy nietechniczne należy zgłaszać do działu Customer Succes na adres: urszula.abramowicz@amodit.com lub pod numerem telefonu: +48 693 601 400.

Podziel się opinią

Cieszymy się, że jesteście z nami. Codziennie pracujemy nad tym, by tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Wypełnij ankietę i pomóż nam ulepszać nasz produkt i usługi.

Najczęściej zadawane pytania

Moja firma posiada Amodit. Jak zalogować się do systemu?

Jeżeli jako Klient masz problem z logowaniem do aplikacji, skontaktuj się z administratorem systemu po stronie swojej firmy. 

Co zrobić, jeśli pewne funkcje w Amodit nie działają?

Jeśli nie jesteś wyznaczony do kontaktu z serwisem Amodit, skontaktuj się z odpowiednią osobą w swojej firmie, aby ona rozwiązała dany problem lub skontaktowała się z nami. Bardzo ważne jest dla nas to, by zgłaszane problemy przechodziły przez odpowiedni kanał komunikacyjny.

Gdzie mogę znaleźć bazę wiedzy związaną z technicznymi aspektami Amodit?

Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat Amodit lub szukasz rozwiązań dla różnych aspektów technicznych, odwiedź stronę http://pl.wiki.amodit.com/.

Gdzie mogę znaleźć informacje na temat najnowszych wersji Amodit?

Wszystkie bieżące informacje na temat najnowszych wersji Amodit znajdziesz na stronie https://wiki.amodit.com/pl/baza-wiedzy/historia-zmian/.