Automatyczne odczytywanie danych z faktur | system AMODIT
+48 538 116 005 poland@amodit.com

Automatyczne odczytywanie danych z faktur (OCR)

Najczęstszym pytaniem, które słyszymy, jest: „Czy system potrafi sam rozpoznać faktury?”. TAK, AMODIT potrafi odczytywać dane z faktur i wprowadzać je do procesu oraz systemu finansowo księgowego.
URUCHOM WERSJĘ DEMO
Wzrost efektywności pracy
Automatyzacja rutynowych czynności. Te same dane są dostępne jednocześnie w rejestrze faktur, obiegu dokumentów, dekrecie i systemie księgowym
Bezpieczeństwo
Szybka kontrola głównych danych na wczesnym etapie przetwarzania faktury (w czasie rejestracji). Identyfikacja duplikatów oraz szybka kontrola płatnika VAT.
Oszczędność
Opłata tylko za przetworzone strony dokumentów, niski próg wejścia oraz brak ukrytych kosztów. Nie wymaga obsługi administratorskiej.
Jak działa automatyczne odczytywanie danych z faktur?
Automatyczne odczytywanie danych z faktur

W pełni zautomatyzowany proces rejestracji faktury i odczytania kluczowych informacji typu: data wystawienia, sprzedaży, termin płatności, dane wystawcy i nabywcy, konto bankowe, kwoty netto brutto, VAT oraz pozycje faktury. Nie musisz nic przepisywać. Nie musisz uczyć systemu czy tworzyć szablonów dla faktur. Skanujesz fakturę i to wszystko. No może jeszcze pozostanie sprawdzenie, czy dane zostały prawidłowo odczytane. Faktura jest zarejestrowana, ma odczytane dane i może ruszyć w obieg po akceptację oraz zaksięgowanie.

Weryfikacja OCR

Usługa automatycznego odczytywania danych to zaawansowana technologia oparta o sztuczną inteligencję. Nie musisz tworzyć szablonów dla faktur. Po prostu wrzucasz fakturę, a system sam odszuka na niej odpowiednie wartości i wprowadzi je do systemu. Ponieważ dane te są niezwykle istotne z punktu widzenia ich dalszego przetwarzania to ich prawidłowość oraz zgodność jest niezbędna. Dlatego każdy dokument powinien zostać zweryfikowany przez operatora, a odczytane dane zatwierdzone jako zgodne z oryginałem.

Dołącz do 50.000 zadowolonych użytkowników korzystających z systemu AMODIT

Przekonaj się jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie AMODIT i obsługuj procesy bez długiego i kosztownego wdrożenia.