Schemat blokowy

Amodit wspiera Bikepark Kazoora

Pasja, to właśnie połączyło Amodit i Bikepark Kazoora. Nieoczywista na pierwszy rzut oka mieszanka branży informatycznej i miłośników jazdy na rowerze sprawiła, że obserwując wzajemnie swoją działalność, możemy się inspirować i napędzać do działania

Sprawdź, jak o swoich pasjach opowiada CEO Amodit Przemysław Sołdacki i Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kazoora Piotr Krajewski.

Koncepcja, gdzie robisz coś i lubisz to robić. To się stopniowo przeradza w Twoją pasję i później stwierdzasz, że w sumie można by z tego żyć. Trzeba myśleć o tym, jak to można robić na poważnie – mówi Przemysław Sołdacki, CEO Amodit.

Mogłoby się wydawać, że niewiele nas łączy, ale zarówno dla Amodit, jak i Kazoory najważniejsi są ludzie. To ich zaangażowanie jest nieocenione w rozwoju każdego, nawet najmniejszego przedsięwzięcia.

Piotr Krajewski, Prezes Zarządu Bikepark Kazoora czerpie wiele inspiracji właśnie od innych, między innymi od swoich kursantów:

Rozmawiając z innymi osobami, staram się dowiedzieć, czym się zajmują biznesowo, co robią, jakie wyzwania mają w swojej pracy, bo ja jestem ekspertem na rowerze, ale w innych dziedzinach dopiero się uczę.

Tworzenie wartości dodanej dla innych przyświeca obu działalnościom. My dostarczamy rozwiązania biznesowe, by firmy mogły się rozwijać, a Kazoora tworzy przestrzeń bezpieczną, ciekawą i przyjazną dla każdego mieszkańca Warszawy, który chce sprawdzić się w jeździe grawitacyjnej na rowerze.

Jeżeli tak jak my chcesz wesprzeć działalność Kazoory, możesz to zrobić klikając tutaj.

Przekonaj się, jak Amodit może pomóc Twojej firmie