Schemat blokowy

Pełna digitalizacja procesów w firmie
Zapomnij o papierowych dokumentach

Elektroniczny obieg dokumentów ze sztuczną inteligencją AI, platforma low-code, podpisy elektroniczne, raporty BI oraz gotowe moduły.

Odbierz dostęp do DEMO

Działaj nowocześnie i OSIĄGAJ WIĘCEJ

AMODIT to system do elektronicznego obiegu dokumentów, dzięki któremu skrócisz czas trwania procesów biznesowych w Twojej firmie nawet o 76%. Co to oznacza w praktyce? Koniec z powtarzalnymi zadaniami wykonywanymi ręcznie, zagubionymi dokumentami i chaosem informacyjnym. Zamiast tego otrzymujesz zawsze spójne i aktualne dane zgromadzone w jednym miejscu.

AMODIT gwarantuje wygodę i elastyczne dopasowanie do potrzeb każdego biznesu. Przykłady? Od teraz obieg faktur, naniesienie poprawek do umowy lub dowolny proces w Twojej firmie będzie trwał krócej, a pracownicy będą mogli realizować bardziej wymagające zadania.

Plaftorma AMODIT dostępna jest w dwóch modelach:

 • On-premises: idealny dla firm potrzebujących pełnej kontroli nad danymi. Dane są przechowywane lokalnie na serwerach klienta, co zapewnia bezpieczeństwo i zgodność z wewnętrznymi politykami firmy.
 • SaaS (Software as a Service): skierowany do firm oczekujących szybkiego uruchomienia bez konieczności inwestycji w infrastrukturę IT. Umożliwia łatwy dostęp i elastyczne skalowanie. Dane są przechowywane w chmurze z zastosowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz zapewnieniem ciągłości działania.
50000+

Użytkowników

1500+

Wdrożonych procesów

10+

Partnerów biznesowych

Schemat blokowy

Łatwe tworzenie procesów biznesowych

Graficzne tworzenie procesów w AMODIT to więcej niż wizualizacja – to narzędzie do definiowania jasnych i prostych reguł biznesowych. Szybkie i intuicyjne projektowanie procesów biznesowych jest kluczowe dla sprawnego funkcjonowania firmy, pozwalając na łatwe zrozumienie i implementację przez wszystkich członków zespołu.

 

AMODIT nie tylko upraszcza tworzenia procesów, ale także je dostępnymi dla każdego, niezależnie od doświadczenia. Dzięki funkcji drag&drop tworzenie reguł staje się proste i przyjemne. Nie musisz znać języków programowania. Dzięki temu każdy może tworzyć procesy biznesowe.

 

Korzystając z AMODIT zyskujesz poprawę efektywności i produktywności zespołu. Proste i zrozumiałe procesy umożliwiają szybką implementację, co przekłada się na płynność operacji i zdolność do szybkiego reagowania. Z AMODIT Twoja firma staje się bardziej elastyczna, zdolna do adaptacji i gotowa na przyszłe wyzwania.

Proste projektowanie formularzy

W erze cyfrowej, gdzie dane są siłą napędową decyzji biznesowych, AMODIT ułatwia ich zbieranie, oferując narzędzie do graficznego tworzenia formularzy. Zapomnij o  technicznych trudnościach i manualnym wprowadzaniu danych. Możesz projektować formularze, które ułatwiają zbieranie informacji, eliminując zbędne kroki i automatyzując zadania.

 

Graficzne tworzenie formularzy upraszcza proces przygotowania za pomocą metody drag&drop oraz predefiniowych szablonów. Eliminuje także potrzebę ręcznego wprowadzania danych, redukuje błędy i zwiększa dokładność. AMODIT sprawia, że tworzenie formularzy jest proste i umożliwia podgląd i dostosowywanie zmian w opracowywanym elemencie na żywo.

 

Przyjazny interfejs, obszerna biblioteka szablonów i opcje płynnej integracji z innymi systemami software’owymi nie tylko oszczędza czas i koszty. Z AMODIT tworzenie formularzy staje się zautomatyzowane i daje podstawę do analiz i podejmowania świadomych decyzji biznesowych.

Intuicyjne analizy i raporty

W świecie, gdzie dane są niezbędne do podejmowania decyzji biznesowych, tworzenie raportów przy użyciu metody drag&drop staje się niezbędne. AMODIT umożliwia ich tworzenie, eliminując potrzebę obsługi skomplikowanych narzędzi analitycznych, dzięki temu analiza danych jest dostępny dla każdego, niezależnie od jego zdolności technicznych.

 

Tworzenie raportów jest nie tylko proste, ale także szybkie i efektywne. AMODIT oferuje narzędzia, które pozwalają na łatwe tworzenie analiz, które są atrakcyjne wizualnie i bogate w informacje. Użytkownicy mogą także wykorzystywać zewnętrzne źródła danych, co zapewnia wszechstronność i głęboką analizę.

 

Użytkownicy nie tylko zyskują na prostocie i szybkości tworzenia raportów, ale mogą także czerpać korzyści z możliwości analizy danych pochodzących z różnych źródeł. Analizy mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z pracowników. Pozwala to na precyzyjne i wartościowe wnioski, które są kluczowe dla Twojej organizacji.

Jakie rozwiązania dostarczamy?

Klienci Amodit

Różne procesy i różne branże. Już ponad 50 000 użytkowników każdego dnia realizuje swoje zadania szybciej i skuteczniej dzięki AMODIT. Co zmieniło się w ich pracy po wdrożeniu? Poznaj ich opinie.

 • Holcim Klienci AMODIT

  Holcim

  Kluczowy gracz rynku budowlanego w Polsce wyeliminował ponad 80% papierowych umów. W ten sposób Holcim realizuje w praktyce koncepcję „zero paper” jako część firmowej strategii zrównoważonego rozwoju.

 • Adecco Klienci AMODIT

  Adecco Poland

  Centralizacja zadań, zastępowalność podczas nieobecności pracowników i dostęp do wszystkich danych to korzyści, które po wdrożeniu AMODIT obserwuje firma Adecco.

 • Polskie Centrum Badań i Certyfikacji

  PCBC

  Wygodny dostęp do danych, skrócenie czasu potrzebnego na proces i sprawny przepływ informacji w zespole – to tylko niektóre pozytywne zmiany, które zaszły w PCBC po wdrożeniu AMODIT.

 • Klienci AMODIT Mobica

  Mobica

  Likwidacja wąskiego gardła w postaci procesów kadrowych w firmie Mobica pozwoliła na zaoszczędzenie kilka tysięcy złotych miesięcznie dzięki wprowadzeniu elektronicznych akt osobowych.

Kreskowna linia

Blog

Ochrona sygnalistów

Przepisy o ochronie sygnalistów - jaki jest ich cel?

27.05.2024

Ochrona sygnalistów w Polsce jest tematem o szczególnym znaczeniu, mając na uwadze ramy prawne narzucone przez Unię Europejską. W 2019 roku Unia Europejska przyjęła dyrektywę…

Czytaj dalej
Portal pracowniczy

Portal pracowniczy - jakie zadania można zautomatyzować z jego pomocą?

20.05.2024

W dobie cyfryzacji, gdzie szybki dostęp do informacji staje się kluczowym elementem efektywności w pracy, portale pracownicze mogą odgrywać zasadniczą rolę jako centralne repozytoria wiedzy…

Czytaj dalej
Elektroniczny obieg faktur

Elektroniczny obieg faktur w firmie - dlaczego warto go wdrożyć?

13.05.2024

Elektroniczny obieg faktur to proces zarządzania dokumentami księgowymi w firmie, który wykorzystuje technologie cyfrowe do automatyzacji, rejestracji i przechowywania faktur w formie elektronicznej. Ta metoda…

Czytaj dalej