Jak praktycznie wykorzystać moduł generowania paczki przelewów? - AMODIT
+48 538 116 005 poland@amodit.com

W pierwszej części dotyczącej automatycznego generowania paczki przelewów wyjaśniliśmy, czym jest ta funkcjonalność, co moduł generowania paczki przelewów obsługuje a czego nie. Jak skonfigurować paczkę przelewów oraz proces, który z niej korzysta. Pełen artykuł dostępny jest w tym miejscu: Automatyczne generowanie przelewów na podstawie faktur. 

tym artykule pokazujemy, jak praktycznie można wykorzystać moduł generowania paczki przelewów. Należy rozpocząć od przygotowania środowiska, w którym muszą znaleźć się: 

  • rejestr spółek własnych (specjalny rejestr, który został opisany poniżej oraz jest dostępny w materiale wideo), 
  • raport, który umożliwi obsługę rejestru, 
  • proces, który pozwoli na obsługę płatności.  

W systemie powinien znajdować się rejestr o nazwie “Companies”. Jeśli jednak go nie ma, jest on dostępny do pobrania w jednym z artykułów w naszej bazie wiedzy: Jak skonfigurować paczkę przelewów oraz proces, który z niej korzystaWystarczy pobrać definicję tego rejestru i zaimportować go do systemu. Razem ze wspomnianym rejestrem dobrze jest mieć raport/zestawienie o przykładowej nazwie “spółki grupy”, gdzie wyświetlane są poszczególne wpisy w rejestrze. Jest to rejestr definiujący, jakie mamy spółki oraz jakie konta bankowe są przez nie używane

Przekonaj się, jak Amodit może pomóc Twojej firmie

Bądź z nami na bieżąco!