Nowe możliwości obsługi spraw na liście "Do wykonania".
22 35 52 164 poland@amodit.com

Najnowsze wydanie 210618 platformy AMODIT niesie ze sobą zmiany w dobrze znanej zakładce „Do wykonania”. Zachęcamy do zapoznania się z nowym wyglądem oraz możliwościami, jakie oferujemy w kwestii pracy z listą spraw „Do wykonania”. 

Od teraz to Ty możesz zdecydować, w jakiej konfiguracji użyjesz dostępnych w nowej wersji opcji pracy z zakładką „Do wykonania”. Możesz grupować sprawy, dodawać własne filtry oraz sortować listę na wiele dostępnych sposobów!

Grupowanie spraw

Jeśli użytkownik był uczestnikiem więcej niż jednego procesu, AMODIT automatycznie grupował zadania w podziale na procesy – umożliwiało to szybkie i łatwe przełączanie się między zadaniami, które należy wykonać w danym procesie. 

Dlaczego by nie pójść o krok dalej?  

W najnowszej wersji AMODIT to Ty decydujesz, po jakim parametrze chciałbyś pogrupować swoje zadania. Przejdź do listy zadań „Do wykonania”, a następnie kliknij lewym przyciskiem myszy opcję grupowania, by wybrać, po czym AMODIT ma pogrupować przypisane Ci sprawy. 

Do znanego już grupowania po zadaniach w procesie, które otrzymało nowy wygląd dodaliśmy opcje grupowania po terminie wykonania, właścicielu, dacie otrzymania oraz osobie przesyłającej sprawę.

Grupowanie po terminie wykonania – jeśli zadania w procesach, które obsługujesz mają termin wykonania, dobrze byłoby skupić się na zadaniach, których termin minie w najbliższym czasie bądź, co gorsza, są już po terminie. Łatwo odnajdziesz takie sprawy grupując je po terminie wykonania. 

Grupowanie po właścicielu sprawa została do Ciebie przekazana jako do właściciela sprawy, zostałeś wskazany jako współpracownik, zadanie zostało przekazane do grupy użytkowników, do której należysz, a może zostałeś wytypowany jako zastępca innego użytkownika, by w czasie jego nieobecności zajmować się jego zadaniami w AMODIT? Wszystkie te zadania w łatwy sposób pogrupujesz, korzystając z grupowania po właścicielu sprawy.

Grupowanie po dacie otrzymania szukasz sprawy, która została przypisana do Ciebie dzisiaj, w ubiegłym tygodniu, a może jeszcze starszej? Skorzystaj z grupowania po dacie otrzymania sprawy. 

Grupowanie po osobie przesyłającej sprawę (otrzymane od) może po prostu chciałbyś odnaleźć sprawę, którą przekazał Ci Twój najbliższy współpracownik, a może przełożony? Grupuj listę spraw „Do wykonania” po nazwiskach osób, za pośrednictwem których sprawa trafiła na Twoją listę zadań. 

W celu powrotu do pełnej listy spraw „Do wykonania” użyj opcji grupowania „Lista”.

Sortowanie spraw 

Kolejną nowością jest możliwość podjęcia decyzji, w jaki sposób ma być sortowana Twoja lista „Do wykonania”. Do tej pory zadania układały się domyślnie w sposób narzucony przez nas – twórców AMODIT. Najnowsza wersja pozwala decydować o sposobie sortowania według Twoich preferencji przy użyciu widocznych poniżej parametrów.

Filtrowanie spraw

Jeśli opcja grupowania lub sortowania nie pozwoliła Ci odnaleźć poszukiwanej sprawy zobacz, co oferują nasze filtry dostępne z poziomu zakładki „Do wykonania” – to idealny sposób na zawężenie listy spraw do jedynie tych, które spełniają określone przez Ciebie parametry. 

Filtruj listę po sprawach z wybranego procesu, odszukaj jedynie te sprawy, których jeszcze nie przeczytałeś, mają dodany załącznik, zostały Ci przekazane z podwyższonym priorytetem.  

Przekonaj się, jak Amodit może pomóc Twojej firmie

Bądź z nami na bieżąco!